Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquael FAN Mikro Plus - filtr

AQUAEL FILTR FAN MIKRO PLUS

Nowy produkt

Doskonała filtracja i napowietrzanie, wygodna i precyzyjna regulacja wydajności na kopułce nad powierzchnią wody oraz regulacja kierunku wylotu wody.

Więcej szczegółów

66,49 zł z VAT

 • Filtr wewnętrzny FAN Mikro Plus

  Przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Dzięki starannie dobranej gąbce, umieszczonej na perforowanym trzpieniu, jest odporny na zabrudzenia i nie wymaga częstego czyszczenia. Plastikowy pojemnik ochronny zatrzymuje grubsze zanieczyszczenia, co gwarantuje wydajną filtrację wody w akwarium przez dłuższy czas. Filtr wewnętrzny FAN jest łatwy w montażu oraz eksploatacji. Specjalnie zaprojektowana komora na media filtracyjne zabezpiecza przed wlewaniem się wody z filtra do akwarium przy podmianach wody, jak również w trakcie wyjmowania filtra z akwarium do np. mycia gąbki. Szczelna komora wirnika gwarantuje cichą pracę i wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.

  Dodatkowo model FAN MIKRO może pracować w bardzo płytkiej wodzie – od 2 cm głębokości, dzięki czemu znakomicie sprawdza się nawet w najmniejszych akwaterrariach. Bardzo wygodna, niespotykana w innych urządzeniach jest możliwość regulacji wydajności w filtrach wewnętrznych FAN bez konieczności wkładania rąk do wody. Kopułka z ergonomicznym pokrętłem może być umieszczona powyżej powierzchni wody. Regulację kierunku wylotu wody można prowadzić w zakresie 75°.

  Dane techniczne:

  - Pojemność akwarium: < 30L
  - Moc: 4W
  - Wydajność: 250L/H
  - Wymiary: 5 x 7 x 10cm

30 inne produkty w tej kategorii: