Kategorie

Informacje

Tylko online

Resun Corner Filter Pro 300 - filtr wewnętrzny narożny 4w1

RESUN CORNER FILTER CFP300

Nowy produkt

Filtr ten ma wszelkie cechy jakich oczekuje profesjonalny akwarysta z sporym doświadczeniem, a do tego jest zbudowany tak, aby początkujący wiedział jak się nim posługiwać. Kapitalna, modułowa budowa komory filtracyjnej, rogowy kształt, regulacja wydajności i kierunku wylotu, deszczownica i końcówka strumieniowa, napowietrzanie i na dokładkę gąbka, ceramika, węgiel i włóknina to nie wszystkie, ale z pewnością najważniejsze, zalety tego filtra.

Więcej szczegółów

49,99 zł z VAT

 • Najważniejsze zalety filtra:
  - regulacja wydajności
  - do akwarium 40 - 80l
  - 4 wkłady filtracyjne
  - deszczownica i wylot strumieniowy
  - regulacja kierunku wylotu wody
  - napowietrzanie
  - prosta obsługa
  - umieszczany w rogu akwarium

  Jeden filtr, który łączy wszystkie potrzeby akwarysty. Holistycznie dba nie tylko o klarowność wody, ale i jej prawidłowe napowietrzenie i filtrację chemiczną oraz biologiczną. Pomimo swojej wielozadaniowości filtr jest zbudowany tak, aby każdy kto nigdy nie miał do czynienia z akwarystyką poradził sobie z jego instalacją oraz pielęgnacją.

  Regulacja wydajności i kierunku wylotu wody:
  Za pomocą pokrętła umieszczonego na górze filtra precyzyjnie dobierzesz moc pompowania wody do potrzeb i gabarytów Twojego akwarium. Do tego możesz skierować strumień wody w dowolnym kierunku mieszczącym się w kącie 90st.

  Wkłady filtracyjne w zestawie:
  - mechaniczny: gąbka
  - biologiczny: bio - ceramika
  - chemiczny: węgiel aktywny
  - mechaniczny klarujący: włóknina

  Każdy wkład ma swoje dedykowane miejsce w filtrze. Modułowa konstrukcja komory filtracyjnej pozwoli Ci zachować czystość oraz ułatwia czyszczenie poszczególnych wkładów.

  Zestaw napowietrzania:
  Do kompletu dołożona jest rurka doprowadzająca powietrze i zaworek regulujący wydajność napowietrzania.

  Wylot wody strumieniowy i deszczownica:
  Sam wybierasz, który wylot będziesz używać. Deszczownica dobrze "rozbija" strumień wody generowany przez filtr i dobrze napowietrza wodę. Wylot strumieniowy potrafi poruszyć woda na drugim końcu akwarium.

  Filtr narożny:
  To przydatna cecha, zwłaszcza dla nie dużych zbiorników. Filtr narożny łatwiej jest schować w akwarium, czyniąc go niewidocznym.

  Dane techniczne:
  - do akwarium 40 - 80l
  - wydajność: 50 - 260l/h
  - pobór mocy: 4,5W
  - wymiary: 5x5,5x18cm

30 inne produkty w tej kategorii: