Kategorie

Informacje

Tylko online

Jingye Tiny Filter 400 - nano filtr wewnętrzny 400l/h

JINGYE JY-400F

Nowy produkt

Mikroskopijny filtr wewnętrzny Jinye. Jest to świetna alternatywa dla konkurencyjnych filtrów o podobnych gabarytach, przeznaczeniu i cenie. Łatwo zauważyć, że Tiny Filter zdecydowanie przerasta konkurencję estetyką oraz wydajnością. W małych akwariach filtr wewnętrzny zawsze jest widoczny. Od teraz filtr niech będzie ozdobą, niech ładnie wygląda, a nie straszy swą brzydotą!

Więcej szczegółów

19,99 zł z VAT

 • Z potrzeby piękna.
  Starasz się zrobić ładną nowoczesną małą kostkę. Układasz rośliny, dobierasz odpowiednie korzenie i kamienie. Wszystko w małej skali musi być dobrane precyzyjnie i z największą starannością. A na koniec wkładasz tam paskudny czarny filtr i cały Twój wysiłek idzie na marne. Koniec z tym! Od teraz filtr niech prezentuje się znakomicie.
  Tiny Filter (czyli, malusieńki filtr) zajmuje nie wiele miejsca. Nie burzy wyglądu akwarium, a jego estetyczne wykonanie powoduje, że staje się ozdobą akwarium.

  Dla kogo dedykowany jest filtr?
  Dla każdego! Jego wyjątkową estetykę i design doceni każdy profesjonalny akwarysta. Dla początkującego również idealnie się sprawdzi, gdyż ma wszystko co potrzebne, jest łatwy w obsłudze i gotowy do użycia.

  Jakie akwarium może obsługiwać?
  Akwarium słodkowodne i morskie od 10 do 60l pojemności.

  Mam wszystko w zestawie:
  - filtr
  - gąbka
  - zestaw do napowietrzania
  - przyssawki
  - kabel zasilający
  - oryginalny kartonik produktowy Jingye


  Dane techniczne:
  - Producent: Jingye / LansenFish
  - nazwa handlowa: Tiny Filter 400
  - kod producenta: JY-400F

  - moc pompy: 4W
  - wydajność: 400lh
  - wymiary: 7x4x14cm30 inne produkty w tej kategorii: