Kategorie

Informacje

Tylko online

Jingye Pro Filter 9200 - filtr wewnętrzny 1000L/H

JINGYE JY-9200F

Nowy produkt

Rewolucje akwarystyczne Jingye Tiny. Filtr o nowoczesnym wyglądzie i charakterystyce kolorystycznej pasującej do najnowszych trendów wykończenia wnętrz pomieszczeń. Od teraz akwarium będzie korelować z charakterem Twoich czterech ścian. Oprócz tego, filtr spełnia wszelkie najwyższe wymagania stawiane przez akwarystów: cicha praca, wysoka wydajność filtracji, energooszczędność i łatwa pielęgnacja.

Więcej szczegółów

42,99 zł z VAT

 • Akwarystyka też idzie z duchem czasu:
  Rewolucje akwarystyczne Jingye czas zacząć. Rozejrzyj się! Spójrz na wnętrze swojego domu. Nowoczesny wygląd mebli i elektroniki, zadbane gładkie ściany i podłogi w drewnie. Przemyślane szczegóły i najnowszych trendów dodatki. A filtr w Twoim akwarium czarny, nie pasujący do niczego i najzwyczajniej brzydki. Jingye mówi: koniec z tym!

  Dla kogo dedykowany jest filtr?
  Dla każdego! Jego wyjątkową estetykę i design doceni każdy profesjonalny akwarysta. Dla początkującego również idealnie się sprawdzi, gdyż ma wszystko co potrzebne, jest łatwy w obsłudze i gotowy do użycia.

  Zalety filtrów Jingye:

  - filtracja:
  Wyposażony jest w dwa moduły (kosze) wypełnione standardowo gąbką. Możesz dowolnie korzystać z modułów i np: zmniejszyć ich ilość do jednego. Możesz również korzystać z dwóch jednocześnie i jeden z nich opróżnić z gąbki i zasypać go wkładem takim jak, ceramika, Organ-Ex, czy węgiel aktywny. Oczywiście nie musisz wprowadzać takich modyfikacji jeśli nie zachodzi taka konieczność. Korzystaj z filtra "prosto z pudełka" bez wprowadzania zmian jeśli to Ci wystarcza.

  - pompa wody:
  Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne. Jest cicha, wydajna, energooszczędna. może pracować w wodzie słodkiej.

  - napowietrzanie:
  W zestawie otrzymasz wężyk wraz z zaworkiem napowietrzacza. Jeżeli jest taka konieczność użyj zestawu aby dodatkowo napowietrzać wodę.

  - końcówka i złączka na wąż:
  W pudełku znajdziesz końcówkę z regulowanym kierunkiem wylotu wody. Dodatkowo, zestaw wyposażony jest w złączkę o średnicy wewnętrznej 14mm.

  Zakupując otrzymasz pełen zestaw: kompletny filtr, 2 x gąbka, wylot, złączka, zestaw do napowietrzania, 4 x przyssawka, wieszak na filtr i oryginalne opakowanie.

  Dane techniczne:
  - producent: Jingye Tiny
  - kod producenta: JY-9200F
  - nazwa handlowa: Pro Filter 9200
  - pobór mocy: 15W
  - wydajność: 1000l/h
  - wymiary: 5,5x8x22,5cm
  - dedykowany do akwarium: od 70l do 120l

30 inne produkty w tej kategorii: