Kategorie

Informacje

Tylko online

Qanvee Bio-Sponge filter S

Filtr gąbkowy QS-100A

Nowy produkt

Filtr przeznaczony do kompletnej filtracji małych zbiorników. Zasilany napowietrzaczem, posiada pre-filt gąbkowy oraz pojemniki na wkład biologiczny.
Można go zastosować również jako prefiltr wewnętrzny zakładany na rurę wlotową.

Więcej szczegółów

32,99 zł z VAT

 • Filtr dedykowany do krewetkariów i innym nano-zbiorników. Zasilany jest napowietrzaczem, dzięki czemu nie zachodzi potrzeba podłączania kolejnej prądożernej pompy, która tylko generuje koszty i najczęściej wzbudza zbyt duży ruch wody w zbiorniku. Bąble z napowietrzacza wzbudzają odpowiedni ruch wody w filtrze oraz dodatkowo ją napowietrzają.

  Filtr posiada wstępną filtrację mechaniczną w postaci dużej gąbki o gęstej budowie. Do produkcji gąbki został użyty specjalny bio-chemiczny materiał, zapewniając doskonałą filtrację mechaniczna i chemiczną.
  Kolejnym etapem filtracji może być filtracja biologiczna przy użyciu np. ceramiki. Filtr posiada, specjalnie do tego zaprojektowane, pojemniczki, które umożliwiają zaadoptowanie każdego bio-wkładu lub wkładu chemicznego.

  Filtr posiada regulowaną długość wylotu, przyssawki montażowe oraz uchwyt na wężyk napowietrzacza.
  Całość wykonana została z przyjaznych dla środowiska materiałów sztucznych, wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.

  Filtr Qanvee doskolale sprawdzi się również jako prefiltr zakładany na wąż wlotowy do filtra. Takie zastosowanie redukuje częstotliwość okresowego przeglądu stanu zabrudzenia oraz pozytywnie wpływa na filtrację mechaniczną i biologiczną, nie redukując zbytnio przepływu.


  Wymiary filtra: 14 x 5 x 20cm (szerokość x długość x wysokość)

  Do podłączenia:
  Napowietrzacz wymiary wężyka:6/4mm
  Filtr zewnętrzny wymiary węża: 12/16 i 16/22

30 inne produkty w tej kategorii: