Kategorie

Informacje

Tylko online

Jingye Pro Filter 9000 - filtr wewnętrzny 500L/H

JINGYE JY-9000F

Nowy produkt

Rewolucje akwarystyczne Jingye Tiny. Filtr o nowoczesnym wyglądzie i charakterystyce kolorystycznej pasującej do najnowszych trendów wykończenia wnętrz pomieszczeń. Od teraz akwarium będzie korelować z charakterem Twoich czterech ścian. Oprócz tego, filtr spełnia wszelkie najwyższe wymagania stawiane przez akwarystów: cicha praca, wysoka wydajność filtracji, energooszczędność i łatwa pielęgnacja.

Więcej szczegółów

33,98 zł z VAT

 • Akwarystyka też idzie z duchem czasu:
  Rewolucje akwarystyczne Jingye czas zacząć. Rozejrzyj się! Spójrz na wnętrze swojego domu. Nowoczesny wygląd mebli i elektroniki, zadbane gładkie ściany i podłogi w drewnie. Przemyślane szczegóły i najnowszych trendów dodatki. A filtr w Twoim akwarium czarny, nie pasujący do niczego i najzwyczajniej brzydki. Jingye mówi: koniec z tym!

  Dla kogo dedykowany jest filtr?
  Dla każdego! Jego wyjątkową estetykę i design doceni każdy profesjonalny akwarysta. Dla początkującego również idealnie się sprawdzi, gdyż ma wszystko co potrzebne, jest łatwy w obsłudze i gotowy do użycia.

  Zalety filtrów Jingye:

  - filtracja:
  Wyposażony jest w moduł (kosz) wypełniony standardowo gąbką.

  - pompa wody:
  Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne. Jest cicha, wydajna, energooszczędna. może pracować w wodzie słodkiej.

  - napowietrzanie:
  W zestawie otrzymasz wężyk wraz z zaworkiem napowietrzacza. Jeżeli jest taka konieczność użyj zestawu aby dodatkowo napowietrzać wodę.

  - końcówka i złączka na wąż:
  W pudełku znajdziesz końcówkę z regulowanym kierunkiem wylotu wody. Dodatkowo, zestaw wyposażony jest w złączkę o średnicy wewnętrznej 9mm.

  Zakupując otrzymasz pełen zestaw: kompletny filtr, gąbka, wylot, złączka, zestaw do napowietrzania, 4 x przyssawka i oryginalne opakowanie.

  Dane techniczne:
  - producent: Jingye Tiny
  - kod producenta: JY-9000F
  - nazwa handlowa: Pro Filter 9000
  - pobór mocy: 7W
  - wydajność: 500l/h
  - wymiary: 5x7x13cm
  - dedykowany do akwarium: od 40l do 80l

30 inne produkty w tej kategorii: