Kategorie

Informacje

Tylko online

SunSun Skimmer JY-03 - filtr powierzchniowy

SUNSUN SKIMMER JY-03

Nowy produkt

SunSun JY-03 to skonstruowany specjalnie na potrzeby akwarystyki skimmer powierzchniowy. Zadaniem tego urządzenia jest czyszczenie tafli wody z zabrudzeń takich jak fragmenty roślin, resztki pokarmu czy też błona białkowa. Przemyślana budowa bardzo ułatwia dostęp do pojemnika na zabrudzenia oraz konserwację urządzenia.

Więcej szczegółów

31,99 zł z VAT

 • Do czego przydaje się filtr powierzchniowy?
  Specjalnej konstrukcji filtr pobiera wodę z tafli wody. Taki pobór oczyszcza i zachowuje czystą taflę wody, na której zdarzają się zanieczyszczenia. Do najczęstszych można zaliczyć resztki roślin pokarmów lub inne elementy pływające. Lecz do najniebezpieczniejszych z pewnością zaliczyć można film białkowy. Jest to kolorowa tafla tłuszczu i białka unosząca się na powierzchni wody. Ma ona negatywny wpływ na fotosyntezę oraz parametry wody i może być przyczyną powstawania glonów, a nawet śmierci ryb.

  Dlaczego skimmer JY-03 jest lepszy niż pozostałe konstrukcje?
  Filtr posiada znacznie większy kubek na odfiltrowane zanieczyszczenia. Dodatkowo posiada znacznie większą gąbkę. Zalety te znacznie redukują konieczność czyszczenia filtra oraz polepszają jego pracę.

  Napowietrzacz w filtrze JY-03
  Filtr posiada możliwość napowietrzania wody. Wydajność napowietrzania może być płynnie regulowana za pomocą specjalnego zaworka.

  Regulacja wydajności
  Filtr posiada płynną regulację wydajności zasysania wody z powierzchni. Regulacja ta może okazać się bardzo przydatna w niektórych przypadkach.

  Dane techniczne SunSun JY-03:
  - pobór mocy: 5 W,
  - wydajność: 300 l/h,
  - wymiary: 15x4x5 cm.

30 inne produkty w tej kategorii: