Komodo Basic Spider Kit - zestaw do hodowli pajaków Zobacz większe

Komodo Basic Spider Kit - zestaw do hodowli pajaków

AQ_8305

Nowy produkt

Komodo Basic Spider Kit to kompletny zestaw do hodowli pająków. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, jest idealny dla początkujących oraz gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania przez dzieci. Zestaw został zaprojektowany przez specjalistów i zapewnia odpowiednie warunki hodowli większości pająków.

Więcej szczegółów

164,99 zł z VAT

 • Idealny dla początkujących i doskonały dla dzieci, wystarczy wykonać własną aranżację. Konstrukcja zestawu jest skrajnie łatwa w instalacji oraz umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.

  Zestaw zawiera terrarium, podłoże z łupin orzecha kokosowego, podwójny wskaźnik temperatury i wilgotności, butelkę z rozpylaczem, mączkę kokosową i miskę.

  Zestaw specjalnie dedykowany dla:
  Ptasznik chilijski różowy (Grammostola rosea)
  Ptasznik zwyczajny (Avicularia avicularia)
  Ptasznik (Pelinobius muticus)
  Ptasznik zebrowaty (Aphonopelma seemanni)
  Ptasznik czerwonokolanowy (Brachypelma smithi)
  Ptasznik Czerwononogi (Brachypelma emilia)
  Ptasznik kędzierzawy (Brachypelma albopilosum)
  Ptasznik (Brachypelma vagans)

  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia.

25 inne produkty w tej kategorii: