Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo Cap Starter - 20 kapsułek bakterie i pożywka bakterii

NEO CAP STARTER

Nowy produkt

Kapsułka Neo Cap Starter - zawiera bakterie nitryfikacyjne i pożywkę dla bakterii, zawiera węgiel organiczny, redukuje ilość amoniaku i amonu, obniża zawartość NO2 w akwarium, czyści wodę, posiada węgiel organiczny. Wszystko to w formie proszku zamkniętego w kapsułce. Wysoka koncentracja produktu ułatwia dozowanie i redukuje znacząco ilość zakupywanych przez Ciebie produktów. 1 kapsułka na 60l wody. W opakowaniu znajduje się 20 kapsułek.

Więcej szczegółów

19,99 zł z VAT

 • - idealny kiedy zakładasz akwarium i nie chcesz długo czekać na cykl azotowy
  - bomba z bakteriami nitryfikacyjnymi
  - skoncentrowana formuła pożywki
  - węgiel ograniczy o wielu funkcjach
  - usuwa nadmiar szkodliwych substancji
  - czyści wodę

  Jedna kapsułka wiele możliwości:
  Seria Neo Cap to skoncentrowane preparaty akwarystyczne w formie proszku zamkniętego w kapsułce. W ten sposób ograniczasz ilość zakupywanych butelek z różnymi płynami, które tylko zajmują miejsce i są drogie. A na koniec nigdy nie wiadomo, który płyn się akurat kończy. Tutaj sprawa jest o wiele łatwiejsza masz 20 kapsułek, a każda z nich to kilka preparatów w jednym.

  STARTER ile tak na prawdę "robi" ?
  To astronomiczna ilość bakterii nitryfilacyjnych w formie uśpionej, które uaktywniają natychmiast po dodaniu do wody. Do tego pożywka dla bakterii w formie koncentratu. Bo nic tak nie przyspiesza dojrzewania akwarium jak szybkie namnażanie bakterii. Nie musisz już z tak długo czekać z wpuszczeniem pierwszych ryb czy krewetek.
  Co więcej... szybko rozkłada NH3, NH4 i NO2. Czyni wodę bezpieczną dla wszystkich jej mieszkańców.
  Ponadto, gdy tylko węgiel organiczny (zawarty w proszku) zostanie dostarczony wspiera w reprodukcji najbardziej pożyteczne bakterie. Wykorzystują go jako źródło energii do zużywania, czyli usuwania i rozkładania związków fosforanów i azotu (amoniak, azotyny, azotany) oraz innych zanieczyszczeń organicznych i nie organicznych.
  Do tego... węgiel redukuje ilość metali ciężkich i innych szkodliwych substancji pochodzących z płynów, które dodajesz i z słabej jakości kranówki.
  To chyba wiele jak na małą kapsułkę prawda?


  Reasumując. Proszek BACTER zastępuje:
  - płyn z bakteriami nitryfikacyjnymi
  - płyn obniżający NO2, NH3 i NH4
  - płyn z pożywką dla bakterii
  - węgiel redukujący metale ciężkie
  - płyn redukujący zanieczyszczenia organiczne


  W opakowaniu 20 kapsułek.
  Jedna kapsułka na 60l wody akwariowej.

  Jak podawać?

  Kapsułkę należy otworzyć nad akwarium, a wysypie się z niej proszek. Nie wkładamy całej kapsułki do wody, bo się nie rozpuści!
  Jeżeli ryba zje proszek, to nic jej nie będzie. Trochę ją tylko przeczyści i poprawi się jej flora bakteryjna jelit.
  Wsypuj tam gdzie masz największy ruch wody.

  Dla najlepszego startu akwarium "od zera" podawaj 1 kapsułkę na 60l wody co 3 dni przez miesiąc. Ryby jednak możesz wpuścić dużo szybciej.
  W innych przypadkach 1 na tydzień wystarczy. Użycie napowietrzacza poprawi działanie zwłaszcza bakterii czyszczących (ale nie jest to konieczne).


15 inne produkty w tej kategorii: