Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo Cap Remover - 60 kapsułek uzdatniacz wody i wit. C

NEO CAP REMOVER

Nowy produkt

Kapsułka Neo Cap Remover - usuwa chlor i związki chemiczne zawierające chlor., zawiera węgiel organiczny, zawiera witaminę C, neutralizuje metale ciężkie. Wszystko to w formie proszku zamkniętego w kapsułce. Wysoka koncentracja produktu ułatwia dozowanie i redukuje znacząco ilość zakupywanych przez Ciebie produktów. 1 kapsułka na 200l wody z kranu! W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek.

Więcej szczegółów

12,99 zł z VAT

 • - ekstra wydajność 1 kapsułka na 200 l wody z kranu!
  - typowy uzdatniacz wody
  - witamina C dla zdrowia ryb, zwłaszcza gdy wpuściłeś ich zbyt dużo i zbyt wcześnie
  - neutalizuje szkodliwe metale ciężkie
  - przyśpiesza naturalny wzrost ilości bakterii

  Jedna kapsułka wiele możliwości:
  Seria Neo Cap to skoncentrowane preparaty akwarystyczne w formie proszku zamkniętego w kapsułce. W ten sposób ograniczasz ilość zakupywanych butelek z różnymi płynami, które tylko zajmują miejsce i są drogie. A na koniec nigdy nie wiadomo, który płyn się akurat kończy. Tutaj sprawa jest o wiele łatwiejsza masz 20 kapsułek, a każda z nich to kilka preparatów w jednym.

  REMOVER ile tak na prawdę "robi" ?
  Koncentrat w proszku - uzdatniacz wody. Natychmiast usuwa chlor i wszelkie związki chemiczne gdzie chlor występuje.
  Co więcej.. zawiera sporo witaminy C aby wspomóc Twoje ryby i zredukować ich stres. Szczególnie polecane przy zakładaniu akwarium, wpuszczniu nowych ryb, lub przy sporej podmianie wody, a także po zakończeniu walki np: z glonami czy chorobami.
  Ponadto, gdy tylko węgiel organiczny (zawarty w proszku) zostanie dostarczony wspiera w reprodukcji najbardziej pożyteczne bakterie. Wykorzystują go jako źródło energii do zużywania, czyli usuwania i rozkładania związków fosforanów i azotu (amoniak, azotyny, azotany) oraz innych zanieczyszczeń organicznych i nie organicznych.
  Do tego... węgiel redukuje ilość metali ciężkich i innych szkodliwych substancji pochodzących z płynów, które dodajesz i z słabej jakości kranówki.
  To chyba wiele jak na małą kapsułkę prawda?

  1 kapsułka na 200 l wody z kranu. Czy nie przesadzę?
  W tym przypadku nie ma niebezpieczeństwa przedawkowania. możesz oczywiście wsypać tylko trosze proszku i zamknąć ponownie kapsułkę.

  Na ile wystarczy mi to opakowanie?
  Chyba na zawsze... Trochę matematyki.

  Załóżmy że masz 150l akwarium i wymieniasz 10% wody co tydzień.
  Czyli w ciągu roku dolejesz niecałe 800l świeżej wody. A to oznacza, że zużyjesz tylko 4 kapsułki rocznie!  Reasumując. Proszek REMOVER zastępuje:
  - uzdatniacz wody
  - węgiel redukujący metale ciężkie
  - płyn namnażający bakterie
  - płyn wspierający zdrowie i kondycję ryb


  W opakowaniu 60 kapsułek.
  Jedna kapsułka na 200l wody akwariowej.

  Jak podawać?

  Kapsułkę należy otworzyć nad akwarium, a wysypie się z niej proszek. Nie wkładamy całej kapsułki do wody, bo się nie rozpuści!
  Jeżeli ryba zje proszek, to nic jej nie będzie. Trochę ją tylko przeczyści i poprawi się jej flora bakteryjna jelit.
  Wsypuj tam gdzie masz największy ruch wody.

  Podaj 1 kapsułkę na 200l świeżej kranowej wody. Kapsułkę możesz "podzielić" czyli wsypać tylko trochę i zamknąć ją ponownie.
  W innych przypadkach 1 na tydzień wystarczy. Użycie napowietrzacza poprawi działanie zwłaszcza bakterii czyszczących (ale nie jest to konieczne).


17 inne produkty w tej kategorii: