Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo C 300ml - neutralizacja wody + składniki odżywcze

NEO C 300ML

Nowy produkt

Neo C to nie tylko wydajny uzdatniacz wody redukujący amoniak, amony, chlor i podobne. To także witamina C, kwas humusowy, źródło betainy, nawóz pierwiastków śladowych i składniki sprzyjające rozmnażaniu się bakterii nitryfikacyjnych. Preparat ten wielostopniowo poprawia warunki w akwarium sprzyjając zdrowiu ryb i aktywując chęć do rozmnażania się, poprawia wzrost roślin i transport niezbędnych składników odżywczych, a także pomnaża zasób pożytecznych bakterii i stabilizuje pH. Koncentrat łącznie na 12.000l wody.

Więcej szczegółów

12,99 zł z VAT

 • - redukuje amoniak i amony
  - usuwa chlor
  - nawóz dla roślin
  - stabilizacja pH
  - rozmnaża bakterie nitryfikacyjne
  - poprawia wzrost roślin
  - zwiększa chęć do rozmnażania się ryb
  - stabilne parametry wody
  - zdrowie ryb
  - klarowna woda
  - wystarczy na 12.000l wody!

  Jeden preparat łączący w sobie kilka produktów niereagujących ze sobą. To wielostopniowe dbanie o akwarium i wszystkich ich mieszkańców. Podawaj NEO C regularnie, a pozbędziesz się niemalże wszystkich możliwych kłopotów z akwarium, a dodatkowo otrzymasz zdrowe i wyrośnięte rośliny oraz nowy narybek, o zdrowej wodzie nie wspominając.

  Produkt zawiera:

  - witamina C dla zdrowia ryb

  - złożone składniki, które szybko neutralizują chlor, chloraminę, oraz połączone z nimi amoniak i amon

  - Zawierają naturalny kwas humusowy Naturalny kwas humusowy zwiększa aktywność ryb, w tym aktywność rozrodczą i aktywuje pożyteczne bakterie. Subtelnie (aby uniknąć szoku) zmniejsza pH wody utrzymując go lekko poniżej 7. (ok. 6.8)

  - Zawierają naturalną betainę. Naturalny składnik betainy poprawia trawienie ryb i działa jak przeciwutleniacze. Dodatkowo we wszystkich organizmach żywych (w tym wszystkie wodne jak ryby, krewetki, ślimaki itd. + rośliny) umożliwia transport do i wewnątrz komórek wszelkich składników odżywczych. Zauważyłeś pewnie, że mimo podawania nawozów dla roślin wcale one lepiej nie rosną. Co z tego, że masz duże zaplecze, jeżeli nie zadbasz o transport! Betaina to arcyważny środek, umożliwiający docieranie witamin i nawozów tam gdzie one powinny trafić.

  - Zawiera naturalne składniki mineralne, a nie sztuczne i dostarcza wiele pierwiastków śladowych, których prawdopodobnie nie dostarczają nawozy mikroelementowe oraz podłoża, a które szybko wyczerpują się.


  Sposób użycia:
  1 nakrętka (5ml) na 200l wody.
  Wstrząśnij przed użyciem.

  Uwaga!
  Produkt oparty jest na naturalnych składnikach dlatego trochę nieładnie pachnie. Pracujące bakterie mogą wyprodukować gaz, a więc możesz usłyszeć charakterystyczne "psssst" jak przy otwieraniu puszki Coca-Coli. Płyn nie jest przezroczysty i po dodaniu widoczne są naturalne składniki, ale szybko się rozpuszczają.

  Oferta dotyczy mniejszego opakowania 300ml


30 inne produkty w tej kategorii: