Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo Black 300ml - "czarne wody" obniża pH + pierwiastki śladowe

NEO BLACK 300ML

Nowy produkt

Preparat do tworzenia "czarnych wód". Ale nie tylko. Sprawdzi się też w zwykłym roślinnym - obniża pH wody, dostarcza mikroelementów, dostarcza kwasów humusowych i aminokwasów oraz witamin dla ryb. Koniec końców rośliny rosną jak głupie, a ryby przystępują do tarła, zatem przygotuj się na narybek i podcinki roślin. Stosuj regularnie do trzymania niskiego pH lub stosuj więcej wtedy gdy chcesz mieć małe rybki.

Więcej szczegółów

19,99 zł z VAT

 • - rośliny rosną jak szalone
  - ryby się parzą
  - obniża pH wody
  - szeroki skład odżywek dla roślin i ryb

  Wiele zadań jednego płynu:

  - kwasy i pierwiastki
  Ten produkt zawiera kwas huminowy i kwas fulwowy (pochodzi z gleby), które występują w dużych ilościach w czarnej wodzie, oraz pierwiastki śladowe, które są korzystne dla ryb tropikalnych i roślin wodnych.
  Po takim dodatku ryby otrzymują informację, że to czas rozrodu. Tak jak się to dzieje w porze deszczowej w naturalnym ich środowisku.

  - zmniejsz pH wody
  Jego bezpieczny składnik nieznacznie obniża pH zbiornika. Dlatego nadaje się do południowoamerykańskich gatunków ryb i zbiorników z roślinami wodnymi, które lubią słabo kwaśną jakość wody.

  - rośliny jedzą do końca
  Chelatuje pierwiastki śladowe, dzięki czemu roślina wodna je wchłania. Jeśli w wodzie jest za dużo nierozpuszczonych pierwiasków lub pierwiastków w nieprzystępnej dla roślin formie ten preparat rozbija je tworząc zdatnymi do spożycia.

  - odtruwamy organizmy żywe
  Usuwa z organizmów żywych pierwiastki "przedawkowane" np: cynk, miedź ołów czy chrom.

  Butelka ma pojemność 300ml

  Dawkowanie: 2 nakrętki (1 nakrętka = 5ml) na 40l wody. Stosuj tak aby uzyskać odpowiadające Ci pH. Płynu nie można przedawkować. Nie jest niebezpieczny dla stworzeń wodnych.

9 inne produkty w tej kategorii: