Kategorie

Informacje

Seachem Discus Trace 500ml - odżywka dla dyskowców Zobacz większe

Tylko online

Seachem Discus Trace 500ml - odżywka dla dyskowców

Seachem Discus Trace 500ml

Nowy produkt

Preparat jest źródłem wielu pierwiastków śladowych, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju i zdrowia ryb. W przeciwieństwie do zwierząt lądowych, ryby pobierają substancje odżywcze nie tylko z pokarmu, ale także przyswajają je ze środowiska. Zawartość pierwiastków śladowych w wodzie obniża się, ponieważ są one wykorzystywane przez żywe organizmy, a także ulegają utlenianiu lub wytrącaniu.

Więcej szczegółów

87,99 zł z VAT

 • Sól akwarystyczna jest często wykorzystywana do uzupełniania niedoborów soli różnych pierwiastków w wodzie. Niektóre ryby to tolerują, inne – nie. Dyskowce, podobnie jak rośliny, są szczególnie wrażliwe na podwyższony poziom sodu w wodzie. „Discus Trace” jest starannie opracowanym preparatem, wolnym od sodu, zawierającym pierwiastki śladowe. Jego zadaniem jest uzupełnianie niedoborów pierwiastków śladowych i ultraśladowych, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju i zdrowia ryb.

  Sposób użycia:
  Zawartość 1 nakrętki (5ml) na każde 80l wody, raz lub 2 razy w tygodniu.

  Skład:

  Cynk (min) 0.007 mg

  Fluor (max) 0.001 mg

  Jod (min) 0.1%

  Magnez (min) 0.792%

  Mangan (min) 0.002 mg

  Miedź (min) 0.032 mg

  Potas (min) 0.1%

  Selen (min) 0.000006 mg

  Wapń (max) 2.64%

  Wapń (min) 2.40%

  Żelazo (min) 0.007 mg

  Powyższe wartości podano dla 1g produktu.

  Skład: chlorek wapnia, chlorek magnezu, jodek potasu, siarczan miedzi, siarczan żelaza, siarczan cynku, siarczan manganu, fluorek sodu, chelat aminokwasowy selenu.

30 inne produkty w tej kategorii: