Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo Cap Tropical Booster - 20 kapsułek pożywka dla bakterii i czyszczenie wody

NEO CAP BOOSTER TROPICAL

Nowy produkt

Kapsułka Neo Cap Bacter - zawiera pożywkę dla bakterii, zawiera węgiel organiczny, redukuje ilość amoniaku i amonu, obniża zawartość NO2 w akwarium, czyści wodę, czyni wodę podobną do tropikalnej. Wszystko to w formie proszku zamkniętego w kapsułce. Wysoka koncentracja produktu ułatwia dozowanie i redukuje znacząco ilość zakupywanych przez Ciebie produktów. 1 kapsułka na 60l wody. W opakowaniu znajduje się 20 kapsułek.

Więcej szczegółów

19,99 zł z VAT

 • - koncentrat pożywek dla bakterii
  - rozmnaża nie tylko bakterie nitryfikacyjne ale wiele więcej
  - zawiera węgiel organiczny
  - składniki odżywcze "na szeroką skalę"
  - woda jak w tropikalnej rzece

  Jedna kapsułka wiele możliwości:
  Seria Neo Cap to skoncentrowane preparaty akwarystyczne w formie proszku zamkniętego w kapsułce. W ten sposób ograniczasz ilość zakupywanych butelek z różnymi płynami, które tylko zajmują miejsce i są drogie. A na koniec nigdy nie wiadomo, który płyn się akurat kończy. Tutaj sprawa jest o wiele łatwiejsza masz 20 kapsułek, a każda z nich to kilka preparatów w jednym.

  TROPICAL BOOSTER ile tak na prawdę "robi" ?
  Koncentrat pożywek dla wielu szczepów bakterii. Ogólnie w akwarystyce mówi się tylko o bakteriach nitryfikacyjnych, a to błąd. W wodzie tropikalnej są miliony różnych szczepów bakterii, a zadaniem tego proszku jest rozmnożyć maksymalną ich ilość, tak aby woda w Twoim akwarium nie odbiegała od tej z tropikalnej rzeki pod względem aktywności biologicznej.
  Odtworzony zestaw bakterii nie tylko obniża NO2, NH3 i NH4, ale czyści wodę w wszelkich substancji, które zalegają, rozkładają się i gniją i są najczęściej przyczyną glonów i chorób. Tropical Booster je wszystkie "zjada" czynią Twoją wodę zdrową i świeżą.
  Ponadto, gdy tylko węgiel organiczny (zawarty w proszku) zostanie dostarczony wspiera w reprodukcji najbardziej pożyteczne bakterie. Wykorzystują go jako źródło energii do zużywania, czyli usuwania i rozkładania związków fosforanów i azotu (amoniak, azotyny, azotany) oraz innych zanieczyszczeń organicznych i nie organicznych.
  Do tego... węgiel redukuje ilość metali ciężkich i innych szkodliwych substancji pochodzących z płynów, które dodajesz i z słabej jakości kranówki.
  To chyba wiele jak na małą kapsułkę prawda?


  Reasumując. Proszek TROPICAL BOOSTER zastępuje:
  - płyn z pożywką dla bakterii
  - płyn obniżający NO2, NH3 i NH4
  - płyn z bakteriami czyszczącymi podłoże
  - płyn z bakteriami redukującymi zanieczyszczenia organiczne
  - płyn klarujący wodę
  - płyn na tłustą wodę (nadmiar białka)
  - różne płyny na poprawienie jakości wody, zwłaszcza dla ryb tropikalnych
  - węgiel redukujący metale ciężkie


  W opakowaniu 20 kapsułek.
  Jedna kapsułka na 60l wody akwariowej.

  Jak podawać?

  Kapsułkę należy otworzyć nad akwarium, a wysypie się z niej proszek. Nie wkładamy całej kapsułki do wody, bo się nie rozpuści!
  Jeżeli ryba zje proszek, to nic jej nie będzie. Trochę ją tylko przeczyści i poprawi się jej flora bakteryjna jelit.
  Wsypuj tam gdzie masz największy ruch wody.

  Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z wodą w akwarium lub brakiem bakterii podawaj maksymalnie 1 kapsułkę co 3 dni.
  W innych przypadkach 1 na tydzień wystarczy. Użycie napowietrzacza poprawi działanie zwłaszcza bakterii czyszczących (ale nie jest to konieczne).


15 inne produkty w tej kategorii: