Kategorie

Informacje

Tylko online

Furrever Friends Glamour Ufo - transporter dla kota i psa

FURREVER FRIENDS GLAMOUR UFO

Nowy produkt

ransporter dla kota lub psa. Idealny do podróży małych i dużych oraz do wizyty u weterynarza. Duża sztywność w połączeniu z bardzo odpornym materiałem i pancernymi zamkami sprawią, że Twój kot czy pies nie będzie w stanie zniszczyć tego transportera i będzie mógł się cieszyć podróżami bez końca. Otwierana w całości przednia i tylna klapa, otwierany cały bok to tylko niektóre udogodnienia.

Więcej szczegółów

65,99 zł z VAT

 • Dlaczego torba na ramię jest idealna dla Twojego zwierzaka? Dla wygody i stylu! Nasza torba na ramię Furrever Friends to wyjątkowe rozwiązanie dla każdego właściciela, który chce zapewnić swojemu zwierzakowi komfort podczas podróży i sporo miejsca wewnątrz transportera na drzemkę, a jednocześnie zachować swobodę ruchów.

  Zalety torby Furrever Friends:
  - Mocna i niezniszczalna: Wykorzystaliśmy najwyższej klasy materiały odporne na drapanie, solidne zamki i sztywną konstrukcję. Te cechy sprawiają, że Twój kot czy pies nie będzie w stanie zniszczyć transportera, nawet jeśli w trakcie podróży zorientuje się, że idzie do weterynarza na kolejny zastrzyk.
  - Wentylacja: Zapewniamy, że Twój pupil będzie miał stały dostęp do świeżego powietrza.
  - Otwierana klapa w całości: Bez problemu wyjmiesz zwierzaczka z plecaczka, nawet jeśli ten postanowił uciąć sobie drzemkę.
  - Otwierany cały transporter: Zamek biegnie dookoła transportera, dlatego możesz otworzyć torbę w całości, aby wyjąć zwierzaka który bardzo nie chce wyjść.
  - Uchwyt "ręczny" i na ramię: Noś transporter na ramieniu lub w dłoni - jak Ci wygodnie.
  - Kula UFO do obserwowania: Każdy nieco bardziej odważny piesek czy kotek chętnie skorzysta z tego punktu obserwacji. Kulę możesz zamienić na siatkę (w zestawie)


  Torba na ramię Furrever Friends to więcej niż tylko transporter - to stylowy dodatek, który łączy w sobie funkcjonalność, wygodę dla Twojego zwierzaka i elegancki design. Przygody z Twoim czworonożnym przyjacielem stają się teraz jeszcze łatwiejsze i bardziej stylowe!


  Kto może skorzystać z takiej podróży?
  - kot
  - pies
  - króliczek
  - para szopów
  - kilka nietoperzy
  - mały kangur
  - lemur
  - pluszowy miś
  - ogólnie każdy zwierzak do 8kg wagi

  Wymiary: 40x26x25cm30 inne produkty w tej kategorii: