Kategorie

Informacje

Tylko online

HappyPet Knots Extreme Log - mega pleciony gryzak

KOM KNOTS EXTREME LOG 16055

Nowy produkt

Knots Extreme Log zabawka o ekstremalnie wielkich wymiarach dla dużego psa. Stworzona z wyjątkowo wytrzymałego materiału, zapewni Twojemu psiakowi wiele godzin dobrej zabawy.

Więcej szczegółów

77,49 zł z VAT

 • Ekstremalny z nazwy, ekstremalny z natury. Pleciony gryzak stworzony z wytrzymałej liny włókien bawełnianych przeznaczony do zabawy dla dużych ras psów. Zabawka o długości aż 40cm zapewni wiele godzin dobrej zabawy Twojego futrzastego przyjaciela. Miękki i całkowicie bezpieczny dla dziąseł i zębów pupila.

  Gdy Pana lub Pani nie ma w domu:
  Pleciony gryzak z liny to wspaniała zabawa Twojego pupila podczas naszej nieobecności w domu. Zapewni pupilowi wiele godzin dobrej zabawy, wspomoże nawyk żucia Twojego psa i zapobiegnie żuciu, obgryzaniu mebli domowych.

  Wyjątkowa wytrzymałość:
  Gryzak może być miliony razy ugryziony, co z pewnością sprawdzi Twój zwierzak. Nie łamie się, nie przerywa, przy tym wytrzymała. Nie straszne mu mamucie kły dużego dorosłego osobnika.

  Wspomaga higienę:
  Sznur zabawki wykonany jest z bawełnianych włókien, które wspomagają utrzymanie higieny jamy ustnej. Włókna czyszczą zęby oraz masują dziąsła podczas zabawy.

  Wymiary: 40x18x10 cm

30 inne produkty w tej kategorii: