Kategorie

Informacje

Tylko online

Lupipets Dog Fat Pig - zabawka chrumkająca 19cm

LP ZABPIES LX ŚWINKA SZARA 20C

Nowy produkt

Bo najlepsze zabawki do gryzienia to te, które piszczą, a w przypadku świni chrumkają. Lateksowa zabawka gryzak dla psów.

Więcej szczegółów

25,49 zł z VAT

 • Gryzę bo lubię:
  Każdy piesek najzwyczajniej w świecie musi coś sobie podgryzać. A to kapcie, róg kanapy, papier toaletowy i co tam jeszcze do paszczy się zmieści. To zawsze dla niego była, jest i będzie najlepsza zabawa. Jeżeli podrzucisz mu zabawkę idealną do gryzienia, która wydaje dźwięki przy każdym ugryzieniu, to psiak nieskromnie oszaleje z radości.

  Dźwięk- chrumkanie:
  Każda zabawka piszcząca wydaje wysoki dźwięk. Fat Pig chrumka jak świnia. To fajna alternatywa, którą docenisz. Piesek ma wielką frajdę, a nie hałasuje zbytnio.

  Gdy Pana lub Pani nie ma w domu:
  Zabawka piszczałka to doskonały sposób na nudę. Gdy Ciebie nie ma psiak może bawić się sam, a dźwięki wydawane przez piszczałkę sprawią, że będzie troszkę mniej tęsknić. Dodatkowo, zabawka polecana jest pieskom, które płaczą przy drzwiach, gdy tylko te zamkną się za jego ukochanym Panem. Pies taki, znajdzie przyjaciela w zabawce i nie będzie już wyć przy drzwiach. Twoi sąsiedzi na pewno to docenią.

  Gdy bawimy się razem:
  Chwile zabawy z futrzastym przyjacielem, to coś co najbardziej my i pieski uwielbiamy. Piszcząca zabawka jeszcze bardziej umili ten czas. Możesz wykorzystać zabawkę jako nauka aportowania i naukę posłuszeństwa.

  Dla maluchów, średniaków i staruszków:
  Każdy piesek, bez względu na wiek pokocha "piszczaka" – każdy pies Ci to powie, a właściwie to nie będzie musiał nic mówić – zobaczysz to po jego szczęśliwych oczach.

  Wyjątkowa wytrzymałość:
  Lateksowa zabawka może być miliony razy ugryziona, co z pewnością sprawdzi Twój zwierzak. Nie łamie się, nie przerywa, jest rozciągliwa i bardzo elastyczna a przy tym wytrzymała. Nie straszne jej malutkie ostre kiełki szczeniaczków czy mamucie kły dużego dorosłego osobnika.

  Chropowata, aby bardziej prowokować:
  Zewnętrzna struktura gryzaka jest mocno chropowata. Twój psiak wybada to jęzorem. Jeszcze bardziej go to zmotywuje do kłapania paszczą i sprawdzania, gdzie jeszcze zabawkę można ugryźć.

30 inne produkty w tej kategorii: