Kategorie

Informacje

Tylko online

Groom Dog Hard Pin Slicker - szczotka pudlówka dla psa

KOM DOG HARD PIN SLICKER 10730

Nowy produkt

Szczotka pudlówka idealna do grubej i gęstej sierści. Szczotka Groom Hard Pin Slicker doskonale radzi sobie z kołtunami, rozczesywaniem oraz zmatowiałą sierścią, a także usuwa martwe włosy z sierści wierzchniej i podszerstka, aby utrzymać lśniącą sierść.

Więcej szczegółów

33,49 zł z VAT

 • Szczotka pudlówka idealna do grubej i gęstej sierści. Szczotka Groom Hard Pin Slicker doskonale radzi sobie z kołtunami, rozczesywaniem oraz zmatowiałą sierścią, a także usuwa martwe włosy z sierści wierzchniej i podszerstka, aby utrzymać lśniącą sierść.

  Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

  Zalety produktu:
  - zaokrąglony uchwyt z tworzywa sztucznego ogranicza elektryzowanie się włosów
  - przeznaczona do codziennej pielęgnacji zwierząt
  - delikatnie czyści i usuwa martwe włosy, dzięki codziennemu stosowaniu pomaga zapobiegać plątaniu i matowieniu się sierści
  - przeznaczony do wszystkich typów sierści
  - szczotka ustawiona pod kątem pozwala uporać się z plątaniną i kołtunami w trudno dostępnych miejscach
  - ergonomicznie zaprojektowana rączka z wygodnym uchwytem

  Produkt jest przeznaczony do zastosowania profesjonalnego dla psich fryzjerów, jak również do użytku domowego dla właścicieli psów.

  Wymiar: 11x19cm

30 inne produkty w tej kategorii: