Kategorie

Informacje

Tylko online

HappyPet Grubber Interactive Football - interaktywna piłka

KOM GRUBBER INTERACTIVE FOOTBA

Nowy produkt

Grubber Interactive Football wytrzymała piłka dla psa to wszystko, czego Twój pupil potrzebuje do zdrowego i przyjemnego stylu życia. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, ale również czyści zęby Twojego psa i masuje dziąsła podczas gryzienia.

Więcej szczegółów

93,49 zł z VAT

 • Wykonana z wysokiej jakości kauczuku piłka do zabawy dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Zabawka zaprojektowana przede wszystkim do zabawy między Tobą a twoim pupilem; aportowania, rzucania, kopania, gryzienia. Miękka gumowa budowa czyści zęby i masuje dziąsła, zapewniając zdrowy uśmiech Twojego psa. Idealna na długie spacery w parku i nie tylko.

  Wyjątkowa wytrzymałość:
  Zabawka została wykonana z wytrzymałego nietoksycznego kauczuku, może być miliony razy ugryziona, co z pewnością sprawdzi Twój zwierzak. Nie przerywa, jest rozciągliwa oraz jest bardzo wytrzymała. Nie straszne jej malutkie ostre kiełki szczeniaczków czy mamucie kły dużego dorosłego osobnika.

  Chropowata, aby bardziej prowokować:
  Zewnętrzna struktura piłki jest mocno chropowata. Twój psiak wybada to jęzorem. Jeszcze bardziej go to zmotywuje do kłapania paszczą i sprawdzania, gdzie jeszcze zabawkę można ugryźć.

  Wspomaga higienę:
  Sznur zabawki wykonany jest z bawełnianych włókien, które wspomagają utrzymanie higieny jamy ustnej. Włókna czyszczą zęby oraz masują dziąsła podczas zabawy.

  Kolor wysyłamy losowo.

  Wymiar: 18x18x18 cm

30 inne produkty w tej kategorii: