Kategorie

Informacje

Tylko online

Groom Dog Flea Comb - profesjonalny grzebień dla psa

KOM DOG FLEA COMB 10722

Nowy produkt

Profesjonalny grzebień dla psa. Regularne czesanie grzebieniem Flea Comb skutecznie usuwa pchły, wszy oraz ich jaja z Twojego zwierzaka. Codzienne stosowanie skutecznie usuwa martwe włosy, kołtuny oraz pomaga utrzymać sierść Twojego psa w czystym i lśniącym kolorze.

Więcej szczegółów

20,98 zł z VAT

 • Dzięki praktycznemu grzebieniowi możesz usunąć wypadającą sierść i nadmiar podszerstka Twojego Pupila. Dodatkowo naturalny tłuszcz skórny zostanie rozprowadzony po sierści, co sprawi, że będzie ona błyszcząca i zdrowa. Czesanie stanie się bardziej przyjemne dla zwierzęcia.

  Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

  Zalety produktu:
  - zaokrąglone zęby wykonane ze stali nierdzewnej, chroniące skórę
  - zaokrąglona wygodna rączka grzebienia wykonana z tworzywa sztucznego zmniejszająca zabrudzenia i ładowanie elektrostatyczne
  - z łatwością usuwa z sierści pchły, wszy oraz ich jaja podczas czesania
  - codzienne czesanie pomoże z łatwością usunąć martwe włosy i kołtuny
  - przeznaczony do wszystkich typów sierści

  Produkt jest przeznaczony do zastosowania profesjonalnego dla psich fryzjerów, jak również do użytku domowego dla właścicieli psów.

  Wymiary: 22cm

30 inne produkty w tej kategorii: