Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquael OXYBOOST PLUS APR-300 - napowietrzacz

NAPOWIETRZACZ APR-300 PLUS

Nowy produkt

OXYBOOST PLUS są wydajne, a przy tym zużywają minimalne ilości energii (2,2-2,5 W). Idealnie nadają się więc do pracy ciągłej jako urządzenia napowietrzające, do napędu tradycyjnych filtrów gąbkowych oraz filtrów podżwirowych. Mogą znaleźć zastosowanie nawet w zbiornikach morskich do zasilania prostych odpieniaczy rurowych.

Więcej szczegółów

79,49 zł z VAT

 • Linia napowietrzaczy OXYBOOST PLUS składa się z czterech modeli: AP 100 PLUS, APR 150 PLUS, AP 200 PLUS i APR 300 PLUS, przy czym liczby te oznaczają maksymalną wydajność urządzeń wyrażoną w litrach powietrza tłoczonych przez nie w ciągu godziny. Napowietrzacze posiadają jeden (wersje 100 i 150) lub dwa wyloty powietrza (wersje 200 i 300). Modele APR wyposażone są w płynną regulację wydajności za pomocą ergonomicznych pokręteł umieszczonych na górnej części obudowy.

  Korpusy nowych pompek utrzymane są w uniwersalnej, modnej stylistyce z połączeniem czerni i bieli. Ich zaokrąglone, dyskowate kształty pozwalają na łatwe utrzymanie urządzenia w czystości.

  Napowietrzacze OXYBOOST PLUS wykonane zostały z wysoką starannością przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Warto podkreślić, jako nieliczne pompki membranowe dostępne na rynku – powstają one na terenie Unii Europejskiej (produkt polski, wytwarzany w całości w fabryce AQUAEL w Suwałkach).

  Zalety OXYBOOST PLUS:
  - nowoczesny design (modny kolor i kształt)
  - cicha praca
  - znaczna wydajność przy minimalnym zużyciu energii
  - solidne wykonanie

  Dane techniczne:
  - Pojemność akwarium: 200-300L
  - Moc: 2,5W
  - Wydajność: 2x150L/H
  - Średnica węży: 4/6mm
  - Wymiary: 13,3 x 6cm

30 inne produkty w tej kategorii: