Kategorie

Informacje

Tylko online

Resun Aqua Syncro - Super Mini Air Pump - nano napowietrzacz

Resun AS QS70

Nowy produkt

Miniaturowych rozmiarów napowietrzacz marki Aqua Syncro. Rewelacyjnie sprawdza się jako napowietrzacz oraz zasilanie filtrów w nano akwariach (do 45l). Wyposażony jest w mocną przyssawkę, umożliwiającą adaptację pompki na szybie akwarium. Jest łatwy w obsłudze, trwały oraz niesłyszalny.

Więcej szczegółów

87,99 zł z VAT

 • Miniaturowa pompa powietrza:
  Aqua Syncro seria QS70, a dokładniej Super Mini AIR Pump. To jeden z najmniejszych napowietrzaczy dostępnych na rynku. Pompka o miniaturowych rozmiarach daje się łatwo schować, a przyssawka montażowa pomaga ukryć urządzenie np: za akwarium.

  Jakość, trwałość i bezgłośna praca:
  Napowietrzacz korzysta z sprawdzonej technologi wykorzystywanej od lat w produkcji pomp powietrza. Aqua Syncro (ulepszony Resun) dokłada do tej technologi lepsze i trwalsze materiały, zapewniając długoletnie ciche działanie.

  Wydajność a pobór mocy:
  Stosunek pobory mocy do wydajności jest wręcz zaskakująco rewelacyjny. Napowietrzacz "prawie" nie pobiera prądu, a mimo to dobrze napowietrza akwaria do 45l. Może również służyć jako zasilanie filtrów takich jak: Resn Volcano Filter lub Fossil Filter.

  Ciekawostka: zużycie prądu to zaledwie 6.5zł ROCZNIE!

  Dane techniczne:
  - pobór prądu: 1,5W
  - wydajność: 0,7l/min (42l/h)
  - do akwarium od 7l do 45l
  - ciśnienie wyjściowe 0,01Mpa
  - wymiary: 9x5x2,5cm


29 inne produkty w tej kategorii: