Kategorie

Informacje

Tylko online

JBL ProSilent a200 - napowietrzacz

JBL PROSILENT A200 60542

Nowy produkt

Pompa powietrza do napowietrzania akwariów słodkowodnych i morskich 50-300l.

Więcej szczegółów

159,99 zł z VAT

 • Zdrowe ryby
  Nocą pompka powietrza do akwarium jest pożyteczna, ponieważ rośliny bez światła nie produkują tlenu. W akwariach z małą obsadą roślin pompka powietrza zapewnia potrzebną cyrkulację wody. W akwariach z gęstą obsadą roślin pompka powietrza zasila w nocy akwarium w tlen, ponieważ z powodu tych wielu roślin zawartość tlenu może problematycznie obniżyć się. W razie chorób pompka powietrza zwiększa zawartość tlenu w wodzie, co jest wymagane w przypadku wielu lekarstw.

  Bezpieczna i o dużej wydajności
  Pompka powietrza JBL ProSilent posiada Certyfikat TÜV. Dzięki 200 l/h wydajności tłoczenia powietrza i tylko 3,5W zużycia prądu ma dużą wydajność i zapewnia bezpieczeństwo dzięki przyłączu powietrza ze złączką do węży. Komora powietrza z izolacją akustyczną, wzmocniona ściana obudowy, tłumiące wibracje silikonowe nóżki zapewniają cichobieżność. Urządzenie posiada zawór zwrotny.

  Prosta instalacja
  Połączyć wąż z pompką powietrza. Wąż powietrza odciąć i zamontować zawór zwrotny. Pozostały wąż przyciąć do potrzebnej długości. Połączyć koniec z zaworem zwrotnym i drugi koniec z kamieniem. Pompkę zamontować możliwie na suchej ścianie w pobliżu akwarium. W zestawie haki do zawieszenia. Ustawić wylot powietrza.

  Dane techniczne:
  - Moc: 3,5 W
  - Wydajność: 200L/h

  W zestawie: Pro Silent a200, 2m wężyk, zawór zwrotny, kamień napowietrzający

30 inne produkty w tej kategorii: