Kategorie

Informacje

Tylko online

Jingye Beetle One Air - napowietrzacz

JINGYE YE-12 AIR PUMP

Nowy produkt

Zapewnienie odpowiedniego dopływu powietrza do akwarium to jeden z warunków, który musi zostać spełniony, aby zbiornik prezentował się znakomicie. Odpowiednio zajmie się tym Jingye YE-12 Beetle One AIR - niezwykle wydajny i cichy napowietrzacz. Dzięki niewielkim rozmiarom jest łatwy do ukrycia za akwarium. Może pracować 24 godziny na dobę, został przystosowany do standardowych wężyków 6mm. Został wyposażony w uchwyt, co pozwala pracować mu również w pozycji wiszącej.

Więcej szczegółów

13,99 zł z VAT

 • Zapewnienie odpowiedniego dopływu powietrza do akwarium to jeden z warunków, który musi zostać spełniony, aby zbiornik prezentował się znakomicie. Odpowiednio zajmie się tym Jingye YE-12 Beetle One AIR - niezwykle wydajny i cichy napowietrzacz. Dzięki niewielkim rozmiarom jest łatwy do ukrycia za akwarium. Może pracować 24 godziny na dobę, został przystosowany do standardowych wężyków 6mm. Został wyposażony w uchwyt, co pozwala pracować mu również w pozycji wiszącej.

  Rozmiar ma znaczenie
  Jingye YE-12 to napowietrzacz niewielkich rozmiarów, co jest jego ogromną zaletą. Z łatwością umieścisz go obok akwarium lub za nim - stanie się właściwie niewidoczny. To akwarium będzie przyciągać wzrok, a napowietrzacz wykona swoją pracę w tle. Napowietrzacz jest praktycznie niesłyszalny - stojąc na miękkich, gumowych nóżkach prawie go nie słychać. Napowietrzacz został wyposażony w specjalny uchwyt, dlatego można też umieścić go obok akwarium w pozycji wiszącej.

  Przyciąga uwagę wyglądem
  Napowietrzacz Jingye YE-12 ma ciekawy grafitowy kolor, a jego kształt sprawia, że prezentuje się znakomicie. Nowoczesna kolorystyka bardzo dobrze wpasuje się w wystrój Twojego wnętrza.

  Ciągle w gotowości
  Urządzenie może pracować bez przerwy - 24 godziny na dobę. Jest niezawodne w ciągłym podawaniu niezbędnego powietrza do akwarium.

  Wodoodporność IPX4
  Napowietrzacz został tak stworzony, że nie straszne mu zachlapania. To duże ułatwienie, ponieważ nawet, gdy zaplanujesz przeprowadzić podmiankę wody, napowietrzacz wciąż będzie bezpieczny.

  Produkt jest niezwykle energooszczędny. Pobór prądu to tylko 3W.

  Dane techniczne:
  - pobór prądu 3W
  - wydajność 3.5l/min
  - na wężyk: standardowy 6mm (4/6)
  - do akwarium: 10l - 40l
  - wymiary: 10x5x4cm
  - producent: Jingye
  - nazwa handlowa: Jingye YE-12 Beetle One AIR
  - kod producenta: YE-12

29 inne produkty w tej kategorii: