Kategorie

Informacje

Tylko online

AQUAEL MINIBOOST 200 - miniaturowy napowietrzacz

AQUAEL MINIBOOST 200

Nowy produkt

Miniaturowy napowietrzacz akwariowy z regulacją wydajności MINIBOOST 200 odznaczający się bardzo małymi rozmiarami i niskim poborem energii przy zachowaniu dużej wydajności.

Więcej szczegółów

58,49 zł z VAT

 • AQUAEL - MINIBOOST 200

  MINIBOOST 200 to propozycja dla wszystkich posiadaczy małych i średnich zbiorników akwariowych (od 150 do 200). Służy do efektywnego napowietrzania wody akwariowej oraz napędu tradycyjnych filtrów gąbkowych (stosowanych obecnie najczęściej do akwariów z krewetkami i z narybkiem). Wyróżnia bardzo małymi rozmiarami, dzięki czemu nie rzuca się w oczy i nie zabiera wiele miejsca.

  MINIBOOST - MAŁY I WYDAJNY

  Posiada płynną regulację wydajności za pomocą wygodnego pokrętła. Dzięki temu można precyzyjnie dostosować ilość pompowanego powietrza do potrzeb każdego, nawet najmniejszego akwarium. Specjalna konstrukcja membrany zapewnia wysoką wytrzymałość co gwarantuje długi okres eksploatacji bez konieczności jej wymiany. Napowietrzacz zużywa przy tym tylko 2,4 W energii elektrycznej, dzięki czemu jest bardzo tani w eksploatacji.

  Rekomendujemy zastosowanie napowietrzacza w każdym akwarium słodkowodnym, nawet takim, w którym pracuje filtr wyposażony w funkcję napowietrzania. Nowoczesny, sprawnie działający napowietrzacz znacznie poprawia natlenienie wody, co gwarantuje jeszcze lepsze warunki do życia ryb i innych zwierząt akwariowych. Dodatkowo użycie napowietrzacza poprawia walory estetyczne a w połączeniu z podświetlaną końcówką napowietrzającą AQUAEL AIRLIGHTS LED stanowi wspaniałą ozdobę każdego zestawu akwariowego.

  Jest produkowany w Polsce, co zapewnia solidność wykonania i wysokie walory użytkowe. Ponadto spełnia wszystkie europejskie normy, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

  Dane techniczne:

  - Pojemność akwarium: 150 - 200L
  - Moc: 2,4W150 - 200
  - Wydajność: 2x100L/H
  - Wymiary: 12,6 x 6 x 5cm
  - Średnica węży: 4/6mm

30 inne produkty w tej kategorii: