Kategorie

Informacje

Tylko online

Groom Dog Undercoat Rake Short - profesjonalne zgrzebło dla psa 1cm

KOM DOG UNDERCOAT RAKE SHORT 1

Nowy produkt

Zgrzebło Groom Long idealne dla psów o grubej i gęstej sierści. Pomaga usuwać splątania, kołtuny i linienie z długiej i gęstej sierści. Idealne do usuwania puszystego i niechcianego podszerstka, aby utrzymać zdrową, czystą i lśniącą sierść Twojego pupila. Przeznaczone dla psów średniej rasy.

Więcej szczegółów

26,49 zł z VAT

 • Zgrzebło Groom Long idealne dla psów o grubej i gęstej sierści. Pomaga usuwać splątania, kołtuny i linienie z długiej i gęstej sierści. Idealne do usuwania puszystego i niechcianego podszerstka, aby utrzymać zdrową, czystą i lśniącą sierść Twojego pupila.

  Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

  Zalety produktu:
  - zęby zgrzebła zakończone okrągłymi krawędziami chronią i masują skórę
  - zaokrąglony uchwyt z tworzywa sztucznego minimalizuje zapychanie się szczotki i ogranicza elektryzowanie się włosów
  - ergonomicznie zaprojektowana rączka z wygodnym uchwytem
  - delikatnie rozplątuje splątaną sierść
  - codzienne czesanie pomoże z łatwością usunąć martwe włosy i kołtuny
  - długość zęba: 1cm

  Produkt jest przeznaczony do zastosowania profesjonalnego dla psich fryzjerów, jak również do użytku domowego dla właścicieli psów.

  Wymiar: 18 x 12 cm

8 inne produkty w tej kategorii: