Kategorie

Informacje

Tylko online

Groom Dog Moulting Comb - profesjonalny grzebień

KOM GROOM MOULTING COMB 10725

Nowy produkt

Grzebień Groom Moulting Comb został specjalnie zaprojektowany do usuwania luźnych i martwych włosów z sierści Twojego pupila, aby zapewnić mu zdrową, lśniącą sierść. Niezbędny grzebień dla wszystkich psów z gęstą sierścią.

Więcej szczegółów

18,99 zł z VAT

 • Grzebień Groom Moulting Comb został specjalnie zaprojektowany do usuwania luźnych i martwych włosów z sierści Twojego pupila, aby zapewnić mu zdrową, lśniącą sierść. Niezbędny grzebień dla wszystkich psów z gęstą sierścią.

  Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

  Zalety produktu:
  - zaokrąglone zęby wykonane ze stali nierdzewnej, chroniące skórę
  - zaokrąglona wygodna rączka grzebienia wykonana z tworzywa sztucznego zmniejszająca zabrudzenia i ładowanie elektrostatyczne
  - codzienne czesanie pomoże z łatwością usunąć martwe włosy i kołtuny
  - przeznaczony do gęstej sierści

  Produkt jest przeznaczony do zastosowania profesjonalnego dla psich fryzjerów, jak również do użytku domowego dla właścicieli psów.

  Wymiary: 22cm

8 inne produkty w tej kategorii: