Kategorie

Informacje

Tylko online

Groom Dog Glove - rękawica do czesania

KOM DOG GLOVE 10738

Nowy produkt

Rękawica do czesania, często wybierana przez psy, które szczególnie nie lubią szczotek. Łatwa w użyciu, delikatna rękawica do czesania na morko i na sucho. Miękkie gumowe wgłębienia delikatnie masują skórę i skutecznie usuwają martwe i luźne włosy, zapewniając zdrową sierść. Druga strona rękawicy wykonana z specjalnej tkaniny zbierającej sierść z ubrań.

Więcej szczegółów

31,49 zł z VAT

 • Rękawica Groom Rubber Mitt do czesania, często wybierana przez psy, które szczególnie nie lubią szczotek. Łatwa w użyciu, delikatna rękawica do czesania na morko i na sucho. Miękkie gumowe wgłębienia delikatnie masują skórę i skutecznie usuwają martwe i luźne włosy, zapewniając zdrową sierść. Druga strona rękawicy wykonana z specjalnej tkaniny zbierającej sierść z ubrań.

  Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

  Zalety produktu:
  - idealna pomoc przy kąpieli - nałóż szampon na rękawicę i delikatnie masuj swojego pupila
  - zapewnia naturalne głaskanie - które zwierzęta uwielbiają
  - jeden rozmiar, pasuje zarówno dla prawo jak i leworęcznych
  - przeznaczona do codziennej pielęgnacji zwierząt
  - przeznaczony do wszystkich typów sierści
  - druga strona rękawicy wykonana została z specjalnej tkaniny do czyszczenia ubrań z sierści

  Wymiar: 24 x 16 cm

6 inne produkty w tej kategorii: