Kategorie

Informacje

Tylko online

Groom Puppy Grooming Starter - zestaw do pielęgnacji psa

KOM GROOMING STARTER SET 10737

Nowy produkt

Zestaw zawiera trzy niezbędne akcesoria pielęgnacyjne, które pomagają rozprowadzać naturalne tłuszcze ze skóry, tworząc zdrową oraz lśniącą sierść. Czesanie kilka razy w tygodniu jest zalecane dla większości psów.

Więcej szczegółów

43,98 zł z VAT

 • Zestaw zawiera trzy niezbędne akcesoria pielęgnacyjne, które pomagają rozprowadzać naturalne tłuszcze ze skóry, tworząc zdrową oraz lśniącą sierść. Czesanie kilka razy w tygodniu jest zalecane dla większości psów.

  Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

  Zestaw zawiera:
  - Palm Brush - elastyczna szczotka w kształcie dłoni, która delikatnie masuje skórę i skutecznie usuwa martwe i luźne włosy
  - Szczotka - pomaga zredukować splątania, kołtuny i zmatowioną sierść
  - Flea Comb - skutecznie usuwa pchły, wszy oraz ich jaja z Twojego zwierzaka

  Zalety produktu:
  - zaokrąglone zęby wykonane ze stali nierdzewnej, chroniące skórę
  - zaokrąglona wygodna rączka grzebienia wykonana z tworzywa sztucznego zmniejszająca zabrudzenia i ładowanie elektrostatyczne
  - z łatwością usuwa z sierści pchły, wszy oraz ich jaja podczas czesania
  - codzienne czesanie pomoże z łatwością usunąć martwe włosy i kołtuny
  - przeznaczony do długiej i grubej sierści

  Produkt jest przeznaczony do zastosowania profesjonalnego dla psich fryzjerów, jak również do użytku domowego dla właścicieli psów.

9 inne produkty w tej kategorii: