Kategorie

Informacje

Tylko online

Groom Dog Combi Brush Large - szczotka dwustronna dla psa

KOM DOG COMBI BRUSH LARGE 1072

Nowy produkt

Podwójna szczotka Groom Dual Slicker Brush zapewnia dwie niezbędne pomoce pielęgnacyjne w jednym. Szczotka skutecznie rozplątuje splątane, skołtunione i zmatowione włosy, podczas gdy miękka nylonowa szczotka usuwa luźne i martwe włosy z sierści i podszerstka, aby utrzymać zdrową, lśniącą sierść Twojego pupila. Przeznaczona dla większych ras.

Więcej szczegółów

35,49 zł z VAT

 • Podwójne zastosowanie
  Dzięki praktycznej dwustronnej szczotce możemy skutecznie rozczesać splątane, skołtunione włosy, podczas gdy drugą miękką usunąć luźne i martwe włosy aby utrzymać piękna i zdrową sierść pupila. Dodatkowo naturalny tłuszcz skórny zostanie rozprowadzony po sierści, co sprawi, że będzie ona błyszcząca i zdrowa. Czesanie stanie się bardziej przyjemne dla zwierzęcia.

  Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

  Zalety produktu:
  - poduszeczki zamontowane na metalowych zębach, aby zmniejszyć nadmierną siłę szczotkowania
  - ergonomicznie zaprojektowana rączka z wygodnym uchwytem
  - miękkie nylonowe włosie, które można łatwo umyć
  - przeznaczony do wszystkich typów sierści
  - przeznaczona do codziennej pielęgnacji zwierząt
  - idealna dla wielkich ras

  Produkt jest przeznaczony do zastosowania profesjonalnego dla psich fryzjerów, jak również do użytku domowego dla właścicieli psów.

  Wymiar: 24cm

2 inne produkty w tej kategorii: