Kategorie

Informacje

Tylko online

Komodo Dimmer Thermostat 100W - termostat

Kom On/Off Termos 100W 82320

Nowy produkt

Nie wiele jest na rynku termostatów, które dedykowane są specjalnie i wyłącznie do kabla grzewczego lub maty grzewczej. Termostat Komodo utrzymuje stałą temperaturę z niezwykłą dokładnością. Zmniejsza zużycie prądu i wydłuża życie źródeł ciepła. W całości produkowany jest w Anglii.

Więcej szczegółów

229,99 zł z VAT

 • Czym jest termostat Komodo? Jak działa?
  Termostat utrzymuje zaprogramowaną przez użytkownika temperaturę w terrarium na podstawie odczytów temperatury z sondy. W przeciwieństwie do zwykłych termostatów, podaje naprzemiennie dawkę mocy do wybranego źródła ciepła. Jest specjalnie zaprojektowany do użycia tylko i wyłącznie z matą grzewczą lub kablem. Termostat wydłuża zycie kabla lub maty i zmniejsza zużycie prądu.


  Do jakich urządzeń się nadaje?
  - kabel grzewczy
  - mata grzewcza

  Maksymalna moc źródeł ciepła:
  Do 100W. Termostat może obsługiwać dowolna ilość urządzeń, gdzie ich sumaryczna moc nie przekroczy 00W. Czyli np: 2 x kabel 25W i 2 x mata 25W.

  Jakość z UK.
  Cały termostat wraz z wszystkimi podzespołami produkowany jest w Anglii. Urządzenie cechuje się niezwykle dokładnym działaniem i znakomitą wytrzymałością.

  Zakres temperatury:
  Od 19st.C do 35st.C. Zakres ten jest płynny.

  Długości kabli i wymiary termostatu:
  - kabel zasilający 1m / wtyczka EU (uniwersalna - nowy typ / z bolcem)
  - kabel gniazdo żeńskie 1m / wtyczka EU (nowy typ / bez bolca)
  - kabel z sondą pomiarową 2.5m
  - wymiary termostatu 10x8x4cm


  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy i witaminy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych.

11 inne produkty w tej kategorii: