Kategorie

Informacje

Tylko online

Repti-Zoo Termostat regulowany

RZ Termostat THC08A

Nowy produkt

Termostat Repti-Zoo to doskonałe urządzenie do automatyzacji akwarium i terrarium. Utrzymuje odpowiednie warunki w zbiorniku regulując temperaturę. Posiada wodoodporną sondę. Produkt cechuje nie wielkimi rozmiarami, łatwością w programowaniu oraz możliwością prazy z dużym obciążeniem nawet do 800W.

Więcej szczegółów

119,99 zł z VAT

 • Termostat z serii Easy Repti-Zoo spełnia różnorodne wymagania środowiskowe dotyczące hodowli zwierząt z różnych zakątków świata. Produkt został wykonany przy współpracy z doświadczonymi hodowcami zwierząt tropikalnych i pustynnych.

  Produkt jest łatwo i szybko programowany jednym pokrętłem, co nie sprawia problemów podczas ustalania stałej temperatury oraz podczas wprowadzania zmian w środowisku zwierzęcia np: zachmurzenia, zmierzch, noc lub zimowanie.

  Termostat posiada zabezpieczenie przeciążeniowe, wyłączające urządzenie w przypadku awarii podłączonego urządzenia grzejącego.

  Specyfikacja:
  - dokładność programowania / pracy +/- 1st. C
  - zakres pracy od 22 s. C do 34st. C
  - maksymalne obciążenie 800W
  - długość kabla z sondą 150cm
  - długość kabla zasilającego 180cm

  Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
  To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

11 inne produkty w tej kategorii: