Kategorie

Informacje

Tylko online

AutoAqua Smart ATO DUO - optyczna automatyczna dolewka

AA SMART ATO DUO

Nowy produkt

Inteligentna dolewka automatyczna z pompą. Posiada podwójny czujnik optyczny i szereg zabezpieczeń reagujących w przypadku błędów. Smart ATO nigdy nie przeleje zbiornika, nawet w przypadku zabrudzenia "oka", dzięki systemowi QST. Smart ATO DUO to całkowicie bezpieczne urządzenie, abyś mógł spać spokojnie.

Więcej szczegółów

699,99 zł z VAT

 • Do czego może służyć Smart ATO DUO?
  - dolewka wody z zbiornika rezerwowego do głównego lub sump'a
  - automatyczne napełnienie zbiorników

  Nie martw się więcej, że znów dolewka zatnie się i przepełni Twój zbiornik. Od teraz będzie nad tym czuwać ten sprytny gadżet. Po prostu zamontuj czujnik optyczny na dowolnym zbiorniku / wiadrze / dzbanku, a woda napełni go do poziomu oka. Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia. Dodatkowo, nie ma zawodnego zaworu pływakowego (WC), który mógłby ulec awarii.

  Czujnik optyczny i sposób montażu:
  To o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykły pływak! Ale to nie wszystko. Sensor z zestawu AutoAqua ma podwójne "oko" dzięki czemu ma podwójną kontrolę nad sytuacją.
  Sensor instalowany jest szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz oko zainstalować w dowolnym miejscu. Maksymalna grubość szkła 12,7mm

  Program bezpieczeństwa QST (Quick Security Technology):
  Inteligentna dolewka nie pozwoli przelać zbiornika, nawet w przypadku awarii systemu. Dlaczego? Jeżeli pierwsze napełnienie zbiornika trwało 10 sekund to żadne kolejne nie może przekroczyć 60 sekund. Czyli, dopuszcza maksymalnie 6 x więcej niż za pierwszym razem. W ten sposób wykluczamy możliwość przelania akwarium w przypadku awarii czujnika lub jego zabrudzenia, wykluczono błąd komputera oraz zabezpiecza pompę przed pracą na sucho w przypadku opróżnienia rezerwy.

  Użyj przycisku dotykowego (napis DUO na komputerze) aby "odwołać" alarm.

  Pozostałe zabezpieczenia:
  Przy pomocy sygnałów dźwiękowych i kombinacji kolorowego światła LED komputer poinformuje Cie o wszelkich możliwych problemach. Np: źle podłączona pompa, błędne sprzeczne odczyty oka - możliwe zabrudzenia oka, brak napełnienia od 72h i inne przypadki zależne i nie zależne od Smart ATO DUO.

  Dodatkowo, w zestawie znajdziemy wlot powietrza instalowany na rurce w zbiorniku rezerwowym. Pozwala on pozbyć się wody z rurki gdy pompa nie pracuje.


  Co jest w zestawie?
  - czujnik "oko" na kablu z komputerem
  - zasilacz
  - pompa wody
  - oryginalne opakowanie
  - uchwyt na wężyk
  - wężyk 200cm
  - złączka - wlot powietrza

  Moc pompy:
  - wydajność: 280l/h
  - słup podnoszenia: 250cm
  - pobór mocy: 4,8W

7 inne produkty w tej kategorii: