Kategorie

Informacje

Tylko online

AutoAqua Smart ATO RO - optyczny automat do RO

AA SMART ATO RO

Nowy produkt

Inteligentny system obsługujący kompleksowo filtr RO. Uruchamia i zakańcza produkcję czystej wody wg. minimum i maksimum ustalonego przez użytkownika. Nad odpowiednim poziomem wody stale czuwają optyczne sensory, a każdy z nich ma podwójne "oko". Dodatkowo, przed przelaniem chroni standardowy pływak i inteligentny system zabezpieczeń elektronicznych.

Więcej szczegółów

759,99 zł z VAT

 • Do czego może służyć Smart ATO RO?
  - kompleksowa obsługa filtra RO. Włącza i wyłącza produkcję wody.

  Nie martw się więcej, że znów zapomnisz włączyć czy wyłączyć wody RO. Od teraz będzie nad tym czuwać ten sprytny gadżet. Po prostu zamontuj czujniki optyczne na dowolnym zbiorniku / wiadrze / dzbanku, a woda napełni go do poziomu oka. Ponownie uruchomi produkcję, gdy poziom wody opadnie do ustalonego przez Ciebie. Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia.

  Czujnik optyczny i sposób montażu:
  To o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykły pływak! Ale to nie wszystko. Sensor z zestawu AutoAqua ma podwójne "oko" dzięki czemu ma podwójną kontrolę nad sytuacją.
  Sensor instalowany jest szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz oko zainstalować w dowolnym miejscu. Maksymalna grubość szkła 12,7mm

  Spokojnie! Nie przeleje się.
  A gwarantują to: Czujnik optyczny - podwójne oko maksymalnego poziomu wody + pływak + system QST. Ochrona nie do przejścia - łatwiej jest ograbić Hiszpańska Mennicę.

  Program bezpieczeństwa QST (Quick Security Technology):
  Inteligentna dolewka nie pozwoli przelać zbiornika, nawet w przypadku awarii systemu. Dlaczego? Jeżeli pierwsze napełnienie zbiornika trwało 10 sekund to żadne kolejne nie może przekroczyć 60 sekund. Czyli, dopuszcza maksymalnie 6 x więcej niż za pierwszym razem. W ten sposób wykluczamy możliwość przelania akwarium w przypadku awarii czujnika lub jego zabrudzenia, , zacięcie się pływaka, wykluczono błąd komputera oraz zabezpiecza filtry przed pracą na sucho w przypadku braku wody.

  Użyj przycisku dotykowego (napis DUO na komputerze) aby "odwołać" alarm.

  Pozostałe zabezpieczenia:
  Przy pomocy sygnałów dźwiękowych i kombinacji kolorowego światła LED komputer poinformuje Cie o wszelkich możliwych problemach. Np: źle podłączony elektrozawór, błędne sprzeczne odczyty oka - możliwe zabrudzenia oka, poziom wody mniejszy niż minimalny i inne przypadki zależne i nie zależne od Smart ATO DUO.


  Co jest w zestawie?
  - 2 x czujnik z podwójnym "okiem" na kablu z komputerem
  - zasilacz
  - elektrozawór
  - oryginalne opakowanie
  - pływak z zaworem
  - wężyk 300cm

6 inne produkty w tej kategorii: