Kategorie

Informacje

Tylko online

AutoAqua Smart Level Security - czujnik poziomu wody

AA SLS-120EU

Nowy produkt

To sprytne urządzenie stale monitoruje poziom wody w akwarium lub sump'ie. Może pracować na "sucho" ostrzegając przed podniesieniem się poziomu wody lub może pracować pod wodą, zabezpieczając przed spadkiem poziomu wody. W przypadku spadku lub zbytniego podniesienia się poziomu wody, urządzenie to w porę zareaguje wyłączając np: pompę dolewki, pompę obiegową itp, a tym samym ratując Twoje mieszkanie przed zalaniem lub pompę przed pracą na sucho.

Więcej szczegółów

299,98 zł z VAT

 • Zabezpiecz się przed przelaniem akwarium i pracą pompy wody na sucho:
  Każdemu kto korzystał z filtrów RO lub z dolewki automatycznej zdarzyło się nie raz przelać zbiornik. Każdemu kto ma zbiornik rezerwowy zdarzyło się nie uzupełnić go w porę. Skutki tego incydentu mogą być opłakane. Zbyt wysoki poziom wody jest równoznaczny z przelaniem akwarium i zalaniem mieszkania. A w drugą stronę, gdy zbiornik na wodę jest pusty praca automatycznej dolewki kończy się zatarciem pompy i spięciem elektrycznym co może "wyłączyć" całe Twoje akwarium. Te sytuacje są kosztowne w skutkach. Wymiana paneli, zakup nowych ryb i koralowców - praca i pieniądze. Słowem: gehenna, niedola i płacz.

  Smart Level Security - czuwa nad temperaturą wody w Twoim akwarium:
  Ten jakże prosty i skuteczny produkt stale czuwa na poziomem wody w akwarium. Posiada dwa tryby pracy - na sucho i na mokro. Optyczne "oko" posiada podwójny sensor. Jest miniaturowych rozmiarów. Montuje się go szybko i bezinwazyjnie za pomocą magnesu z zestawu.

  - praca na sucho:
  W momencie uruchomienia oko jest ponad poziomem wody. W przypadku gdy poziom wody zwiększy się i dosięgnie oka, urządzenie wyłączy swoje gniazdo, wyłączając tym samym podpięte urządzenie np: pompę wody.

  - praca na mokro:
  W momencie uruchomienia oko znajduje się pod wodą. W przypadku gdy poziom wody spadnie poniżej oka, urządzenie wyłączy swoje gniazdo, wyłączając tym samym podpięte urządzenie np: pompę wody z rezerwy.


  Komunikacja z użytkownikiem, alarm dźwiękowy i świetlny.
  Gniazdo świeci pulsacyjnie na czerwono i wydawany jest sygnał dźwiękowy w przypadku, gdy oko wykryje nieprawidłowości. (spadek poziomy wody lub nadmierny wzrost)

  Jak to wszystko uruchomić?
  Zestaw jest gotowy do użycia (plug&play).

  - Czujnik oko umieszczasz w akwarium, stosując magnes z zestawu. Decydujesz o sposobie działania: na sucho lub na mokro.
  - Gniazdko - do niego podłączysz pompę wody, elektrozawór lub każde inne urządzenie. Jest to serce systemu. Wyłącza urządzenia oraz komunikuje alarmy.

  Dane techniczne:
  - maksymalna grubość szkła akwarium: 12mm
  - maksymalne obciążenie gniazda: 1100W
  - wymiar magnesu, cześć zewnętrzna: średnica 20mm x wysokość 8mm
  - wymiar wewnętrznego wizjera: średnica 20mm x wysokość 16mm
  - wymiar gniazdka: 65x65x35mm (liczone bez części - wtyczki męskiej, która wchodzi do gniazdka w Twojej ścianie czy listwie)
  - długość kabla: 3m
  - gniazdka: standardowe EU / PL 230V z uziemieniem.

  Ta oferta dotyczy:
  AqutoAqua Smart Level Security.
  Produkt oryginalny. Sprzedawany wraz z opakowaniem producenta, widocznym na zdjęciach.

  Uwaga. Na niektórych zdjęciach przedstawiono inne produkty z serii Smart Security, które nie dotyczą tej oferty.
  Pozostałych urządzeń szukaj na innych aukcjach.

6 inne produkty w tej kategorii: