Kategorie

Informacje

Tylko online

Repti-Zoo Natural Moss Back&Bottom - tło i podłoże z mchu 45x45cm

RZ MOSS BACKGROUND NCM4545

Nowy produkt

Natural Moss Back&Bottom to kapitalny zestaw tła i podłoża z mchu. Naturalny i żywy mech osadzony został na mikro hydrolonie z powierzchnią samoprzylepną. Z łatwością umieścisz go w terrarium, aby cieszyć się idealnym terrarium.

Więcej szczegółów

154,99 zł z VAT

 • Naturalny mech. Jego właściwości, kolory i naturalne zachowanie:
  Cały arkusz tła i podłoża porośnięty jest naturalnym mchem. Procesem całkowicie naturalnym jest zmiana objętości, długości pojedynczych łodyżek czy zmiana koloru. Wszystkie te zmiany zależą od wilgotności, temperatury i dostępu do światła UV. Każda ze zmian jest naturalna, tak jak naturalny jest żywy mech.

  Więcej o zmianie koloru:
  To oczywiste, że w odpowiednich warunkach mech będzie rosnąć. Podobnie jest z kolorem. Ten będzie się zmieniać pod wpływem oświetlenia (jednakże, dość nieznacznie). Produkt otrzymasz w kolorze ciemnozielonym (patrz na zdjęcia z etykietką) jednak z czasem jaskinia może zmienić kolor na jasnozielony, tak jak przedstawiono na zdjęciach.

  Mech na hydrolonie.
  Przede wszystkim co to jest hydrolon?
  Hydrolon jest materiałem o właściwościach wysoko absorpcyjnych wilgoć. Jest najlepszym podłożem pod każdego rodzaju mchy i inne rośliny tropikalne. Oznacza to, że podkład pod mech będzie utrzymywać i wchłaniać sporą cześć wilgotności, oddając ją bezpośrednio do mchu. Taka właściwość zapewnia roślinie podstawę egzystencji.

  Powłoka samoprzylepna.
  Obydwa arkusze posiadają samoprzylepną warstwę. Dzięki temu z łatwością umieścisz mech na ścianach terrarium, dnie lub możesz okleić rurkę tworząc jaskinie z mchu lub każdy inny element dekoracyjny.

  Do każdego terrarium:
  Arkusz mchu może być wykorzystywany w suchym i gorącym terrarium oraz tym o tropikalnych wysokowilgotnych warunkach.

  Dedykowany do:
  niemalże każdego terrarium o wymiarach 45x45cm. Repti-Zoo AK, Repri-Zoo HK (RHK) i Wacool HK.

  Wymiary jednego arkusza:
  - szerokość: 45cm
  - wysokość: 45cm
  - grubość: 3 - 6 mm

  W opakowaniu dostaniesz dwa arkusze mchu!

12 inne produkty w tej kategorii: