Kategorie

Informacje

Tylko online

Background 3D brown rock - tło do terrarium 20x20

RZ TLO 18,5X17 PUSTYNNY

Nowy produkt

Ręcznie formowane i malowane tło do terrarium. Posiada wymiary idealnie pasujące do wnętrza terrarium pionowego ( tropikalnego jak i pustynnego ) o wymiarach 20x20x20. Tło terrarystyczne w całości jest wodoodporne i odporne na wysokie temperatury. Jest bezpieczne dla zwierząt i roślin.

Więcej szczegółów

39,99 zł z VAT

 • Tło do terrarium Background 3D rock to wspaniała dekoracja i zwieńczenie każdego zbiornika. Nadaje niesamowity i niepowtarzalny naturalny klimat każdej aranżacji.

  - wodoodporne
  - do terrarium 20x20x20 (21x21x20 w przypadku Repti-Zoo i Wacool)
  - z pianką uszczelniającą boki
  - ręczne wykonanie
  - głęboka forma 3D

  Fantastyczna ręcznie rzeźbiona i malowana bryła:
  To niewątpliwie największa zaleta tła. Głęboka forma skalna jest maksymalnie różnorodna, aby wyglądać jak najbardziej prawdziwie. Do tego liczne bruzdy i zgrubienia dla zachowania naturalnego nieładu. Malowanie ręczne dopełniają zgodnego z pierwotną naturą charakteru. Powłoka dekoracyjna tła jest twarda jak kamień, a na dodatek umożliwia wspinaczkę.

  Ręczne wykonanie:
  Tło w całości jest produkowane przez człowieka. Dlatego każde jest inne pod względem formy skały i jej ostatecznych barw - te ostatnie nie różnią się mocno i wpisują się w dany zakres barw przedstawiony na zdjęciach.

  Pianka uszczelniająca boki:
  Zapewnia idealne spasowanie tła oraz uniemożliwia przedostawanie się za tło substratu lub zwierząt karmowych. Pianka przyklejona jest klejem naturalnym.

  Do jakiego terrarium?
  Tło pasuje idealnie do terrariów oryginalnych Repti-Zoo i Wacool i jest dedykowane właśnie do zbiorników tego producenta. Może też być stosowane w Repti-Planet i Exo Terra oraz w każdym innym o wymiarach zewnętrznych 20x20x20cm

  Sposób montażu:
  Tło wystarczy włożyć do terrarium. Idealne spasowanie (do Repti-Zoo i Wacool) i pianka powodują, że tło nie wymaga klejenia czy innego sposobu montażu.
  Do przyklejenia pianki wykorzystano klej naturalny. Jest bezpieczny dla zwierząt, ale jego wadą jest szybkie ulatnianie się. Dlatego po rozpakowaniu powinieneś włożyć tło do terrarium niezwłocznie. Zanim wpuścisz gada należy wietrzyć terrarium przez około 60 minut (akurat masz czas na ułożenie reszty dekoracji)


  Wymiary:
  - pasuje do terrarium 20x20x20 (21x21x20 w przypadku Repti-Zoo i Wacool)
  - szerokość x wysokość tła: 18,5x17cm
  - grubość tła: 4cm

12 inne produkty w tej kategorii: