Kategorie

Informacje

Tylko online

Femanga Multi Pond 1000ml - redukcja mułu, preparat na glony, stabilne pH, KH i GH

FEMANGA MULTI POND 1 KG

Nowy produkt

Preparat do walki z glonami w stawie i oczku wodnym. Redukcja przydennego mułu oczka wodnego i stawu. Preparat stabilizujący pH wody, KH i GH w wodzie stawowej. Oczyszcza wodę.

Więcej szczegółów

79,99 zł z VAT

 • - natychmiastowe działanie
  - zahamowanie i redukcja glonów
  - usuwa muł i szlam z dna oczka wodnego
  - stabilizacja pH, KH i GH
  - oczyszcza wodę z zawiesin biologicznych

  Multi Pond to mieszanka naturalnych minerałów. Ta mineralna kompozycja stabilizuje wartość pH, wartość KH, wartość GH, zapewnia czystą wodę, rozkłada muł i redukuje wzrost alg do minimum. Multi Pond jest całkowicie wolny od fosforanów, co przyczynia się do mniejszego obciążenia wody. Jednocześnie mikroorganizmy wspierają biologiczny rozkład zanieczyszczeń, zapewniając tym samym czystą i zdrową wodę w stawie. Wasze ryby w stawie odpłacą się za to witalnością i kolorami.

  Stosowanie: Przy pierwszym zastosowaniu Multi Pond należy dodawać 2 razy w miesiącu. Materiał wsypać bezpośrednio do stawu lub krótko wymieszać w czystym wiaderku z wodą ze stawu i równomiernie rozprowadzić w stawie.
  Dawkowanie: Przy pierwszym użyciu dodać 1 kg na 30 000 litrów wody w stawie 2 razy w miesiącu, później wystarczy dodawać raz w miesiącu. Jeśli alg nie ma, można bez obaw używać 50% dawki do profilaktyki.

10 inne produkty w tej kategorii: