Kategorie

Informacje

Oase AquaActiv SediFree 500 ml - usuwanie mułu i szlamu dennego Zobacz większe

Tylko online

Oase AquaActiv SediFree 500 ml - usuwanie mułu i szlamu dennego

Oase AquaActiv SediFree 500 ml

Nowy produkt

Oase SediFree zawiera mieszankę naturalnych mikroorganizmów , które specjalizują się w rozkładaniu ligniny i celulozy, które są trudno rozkładanymi składnikami roślin. Osady wzbogacają się jednocześnie o tlen przez dodatkowo zawarty aktywny tlen, aby mikroorganizmy miały optymalne warunki do rozkładu szlamu.

Więcej szczegółów

80,49 zł z VAT

 • SediFree zawiera mieszankę naturalnych mikroorganizmów , które specjalizują się w rozkładaniu ligniny i celulozy, które są trudno rozkładanymi składnikami roślin. Osady wzbogacają się jednocześnie o tlen przez dodatkowo zawarty aktywny tlen, aby mikroorganizmy miały optymalne warunki do rozkładu szlamu. Dlatego SediFree jest w stanie szybciej rozkładać złogi organiczne na dnie stawu (liście, obumarłe części roślin, resztki pożywienia itd.) i powstały z nich szlam, niż naturalnie występujące bakterie szlamowe.

  Zastosowanie:
  Rozpylić SediFree równomiernie bezpośrednio na zaszlamione obszary. Granulat opada w osad i działa następnie na miejscu. Można dodatkowo zwiększyć skuteczność, gdy zapewni się dodatkowe zaopatrzenie w tlen, na przykład przy pomocy pompy napowietrzającej.

  Dozowanie:
  Butelkę mocno wstrząsnąć przed użyciem. Przy pierwszym stosowaniu rozprowadzić 50 ml SediFree na 1 000 litrów w strefach problematycznych. Następnie stosować po 4 tygodniach przez dodanie 10 - 20 ml SediFree na 1000 litrów wody stawu raz na tydzień.

  Opakowanie:
  500 ml na 10 000 litrów wody w stawie, oczku wodnym

12 inne produkty w tej kategorii: