Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquapro - nożyczki akwarystyczne zagięte 16cm

AQUAPRO NOZYCE ZAGIETE 16CM

Nowy produkt

Nożyczki akwarystyczne zakrzywione to specjalny rodzaj nożyc przeznaczonych do użytku w akwariach, terrariach i innych zbiornikach. Są one wyposażone w zagięte ostrze, co umożliwia precyzyjne cięcie roślin akwariowych oraz innych elementów dekoracyjnych. Profesjonalne nożyce sprawią, że pielęgnacja roślin oraz dbanie o wystrój zbiornika jest łatwe nawet w trudno dostępnych miejscach. Nożyczki wykonane są ze stali nierdzewnej.

Więcej szczegółów

154,99 zł z VAT

 • Zalety produktu:
  - wygodna rączka
  - zagięte ostrze
  - wykonanie ze stali nierdzewnej

  Zagięte ostrze
  Nożyczki mają zakrzywione ostrze, dzięki czemu dają jeszcze większe możliwości pracy nad roślinami w akwarium.

  Pielęgnacja roślin w akwarium, terrarium, słoiku
  Dobrze dobrane nożyczki to klucz do prawidłowej pielęgnacji roślin wodnych. Dzięki nożycom można bez trudu przyciąć rośliny akwarystyczne umieszczone w akwarium, terrarium czy lesie w słoiku. Przycinanie roślin powinno być regularnie wykonywaną czynnością, aby uzyskać atrakcyjny wygląd zbiornika. Nożyce świetnie nadadzą się do regulowania długości zarówno mniejszych, jaki i większych roślin oraz mchów czy trawników.

  Bezpieczne dla mieszkańców akwarium
  Nożyczki są całkowicie bezpieczne dla ryb i innych zwierząt morskich, dzięki czemu można je stosować bez obaw o zdrowie mieszkańców akwarium czy terrarium.

  Długość: 16cm

22 inne produkty w tej kategorii: