Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquapro - pęseta zagięta 33cm

AQUAPRO PESETA ZAGIETA 33CM

Nowy produkt

Profesjonalna zakrzywiona pęseta do pielęgnacji akwarium, terrarium i innych zbiorników wodnych lub terrarystycznych. Te szczypce sprawią, że pielęgnacja roślin, karmienie zwierząt czy dbanie o wystrój zbiornika jest łatwe nawet w trudno dostępnych miejscach. Pinceta wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Więcej szczegółów

31,99 zł z VAT

 • Pęseta umożliwia:
  - sadzenie i przytrzymywanie roślin
  - zmianę wystroju zbiornika
  - umieszczanie kapsułek nawozowych w podłożu
  - karmienie zwierząt (szczególnie żywym pokarmem)
  - chwytanie owadów
  - obsługę koralowców

  Zalety produktu:
  - wygodna rączka
  - zagięta końcówka
  - ząbki na końcówce
  - wykonanie ze stali nierdzewnej

  Zakrzywiony kształt
  Dzięki zakrzywionej końcówce karmienie i wszelkie czynności wykonywane w zbiorniku są znacznie łatwiejsze.

  Ząbki na końcówce
  Końcówki pęsety są wyposażone w ząbki, aby zapewnić dobry chwyt żywego owada uniemożliwiając jego ucieczkę oraz ułatwiają przytrzymywanie ciężkich czy śliskich przedmiotów.

  Narzędzie dla każdego terrarysty
  Pęseta to idealny gadżet dla terrarysty służący przede wszystkim do karmienia gadów i płazów zarówno żywym pokarmem, jaki pozostałymi przysmakami. Korzystanie ze szczypiec zmniejsza stres mieszkańcom terrarium. Gady i płazy nie powinny być karmione ręką. Bardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest podawanie pokarmu za pomocą pęsety. Użycie szczypiec idealnie sprawdza się do opieki nad jadowitymi czy trującymi pupilami oraz ułatwia prace porządkowe w wybiegach z agresywnymi, trującymi czy jadowitymi zwierzakami.

  Pielęgnacja roślin
  Dobrze dobrana pęseta to klucz do prawidłowej pielęgnacji roślin wodnych. Dzięki pęsecie bez trudu przytrzymasz zarówno mniejsze, jaki i większe rośliny podczas przesadzania i umieszczania ich w podłożu.

  Długość: 33cm

20 inne produkty w tej kategorii: