Kategorie

Informacje

Tylko online

Twinstar Light B-Series 60 - lampa LED 55cm - 70cm

TWINSTAR 60B

Nowy produkt

Nowa seria lamp TWINSTAR dla wymagających użytkowników. Pełna paleta barw RGB, wysoka moc i strumień świetlny, ciepła biel diod White i odpowiednio zbilansowane kolory - tych cech poszukują wytrawni akwaryści roślinni, aquascape'rzy i miłośnicy paludariów. Doskonałe światło dla roślin opakowane jest w zgrabną obudowę.

Więcej szczegółów

369,98 zł z VAT

 • Światło dla roślin:
  Efekty są powalające! Lampę serii B wyposażono w kolorowe diody RGB i White, zachowując odpowiedni balans dla najlepszych efektów. Emitowane światło jest nie tylko przyjemne dla ludzkiego oka, nie tylko dodaje barw wszelkim roślinom zielonym i czerwonym ale przede wszystkim dostarcza pełnej palety kolorów dla lepszego wzrostu roślin. Szeroka skala barw wysoce owocnie wpływa na rośliny, a te odwdzięczają się mocną, krępą i bogatą budową.

  Technologia LED:
  Do konstrukcji profesjonalnego oświetlenia wykorzystano najnowsze technologie i osiągnięcia w dziedzinie światła LED. Źródła światła posiadają najwyższy współczynnik CRI 100, który w pełni oddaje naturalne kolory, a dodatkowe diody RGB wzmacniają ubarwienie roślin i ryb jednocześnie wpływając na doskonałą przejrzystość wody. Oferowany przez lampę zakres światła 400nm - 700nm stanowi pełna skalę barw światła widzialnego i jest najlepszym bogatym światłem dla fotosyntezy roślin.

  Elegancka obudowa:
  W paru słowach: nie duża, nie narzucająca się, prosta i elegancka. Co tu dużo pisać lampa jest ładna. Jednakże, jej prosta budowa powoduje, że to nie ona, a Twoje piękne akwarium przykuwa wzrok. Tego oczekujemy od obudowy.

  Rozstawiane nóżki:
  Lampę stawiamy na krawędziach akwarium. Rozsuwane nóżki umożliwiają zainstalowanie lampy na akwarium od 55 do 70cm szerokości. Uchwyty na szkło również są uniwersalne i pasują do grubości szkła od 4mm do 10mm.

  Dane techniczne:
  - dedykowane do akwarium: od 55 do 70cm szerokości
  - balans kolorów RGB/White: 25/36
  - temperatura barwy diod White: 7500K
  - moc: 23W
  - strumień świetlny: 1741lm
  - natężenie światła 120,000lx
  - wymiary obudowy: 54,5x6x2cm
  - wysokość lampy na nóżkach: 6cm

30 inne produkty w tej kategorii: