Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquael Leddy Smart 4,8W Sunny DAY&NIGHT black - oświetlenie LED

LEDDY SMART 4,8W SUNNY D&N CZA

Nowy produkt

Leddy Smart Sunny Day & Night to minimalistyczna lampka ledowa do niewielkich zbiorników akwariowych. Teraz dodatkowo wzbogaciliśmy ją o nową funkcję Day&Night. W zależności od potrzeb możesz wybrać jeden z trzech trybów świecenia – dwa różne poziomy światła dziennego oraz niebieskie światło nocne. Nowe oświetlenie sprawi, że Twoje akwarium będzie zachwycać o każdej porze.

Więcej szczegółów

108,99 zł z VAT

 • Ledowe oświetlenie to doskonałe rozwiązanie do Twojego akwarium

  Oświetlenie do akwarium ma bardzo duże znaczenie. Po pierwsze pozytywnie wpływa na warunki życia roślin i ryb, a także w odpowiedni sposób eksponuje aranżacje wnętrza. Podświetla skałki, podłoże i tła, ozdabiając akwarium. Wygląda to naprawdę ciekawie! Niektóre modele lamp akwariowych mają trzy tryby świecenia: Day, Daybreak i Night. Wpływa to na zwiększenie wydajności i nie generuje kosztów związanych z częstą wymianą diod. Ponadto lampa akwariowa LED ma długą żywotność i pobiera zdecydowanie mniejszą ilość prądu niż inne rodzaje oświetlenia. Leddy Smart Sunny Day & Night to niewielkich rozmiarów lampy ledowe przeznaczone do małych zbiorników. W zależności od potrzeb możesz wybrać jeden z trzech trybów świecenia. Dostępne są dwa poziomy światła dziennego oraz niebieskie, przyjemne dla oka światło nocne. Oświetlenie akwariowe sprawi, że będziesz się mógł zachwycać akwarium o każdej porze. Po ciężkim dniu pracy z przyjemnością pozwolisz oczom odpocząć, patrząc na przyjemne barwy, goszczące w Twoim akwarium. Leddy Smart Sunny Day & Night to różne tryby świecenia, które możesz zmieniać manualnie albo za pomocą aplikacji. Ponadto urządzenie ma wyjątkowo ciekawy, futurystyczny wygląd i płaski kształt.

  Lampka równomiernie oświetli nanoakwarium, wydobywając piękne kolory i zapewniając optymalne warunki wzrostu zarówno dla roślin, jak i ryb. Diody LED są długowieczne i mogą świecić do 50 000 godzin. Jest to zdecydowanie duża oszczędność Twojego czasu i Twoich pieniędzy. Nie musisz się martwić wymianą diod przez naprawdę długi czas. Podstawowym atutem nowoczesnych lamp ledowych jest możliwość wyboru rodzaju światła, a także wyboru ich pod kątem funkcjonalnym. Uniwersalne światło Sunny ma moc 4,8W. Szereg diod oświetli akwarium, tak abyś mógł się rozkoszować jego przyjemnym wyglądem i stonowanymi kolorami.

  Zalety produktu:
  - Nowoczesne, kompaktowe oświetlenie LED do nanoakwariów
  - 3 tryby świecenia DAY/DAYBREAK/NIGHT zmieniane manualnie lub za pomocą aplikacji
  - Unikalny design – futurystyczny, super płaski kształt (tylko 1 cm grubości)
  - Łatwe w montażu (na szybie o grubości do 4 mm)
  - Uniwersalne spektrum światła SUNNY
  - Długowieczne – do 50 tys. godzin pracy
  - Kolor: czarny

  Dane techniczne:
  - moc 4.8W
  - światło: 600lm
  - temperatura barwowa: 7000K
  - wymiary: 20x8,5x0,8
  - akwarium szerokość: od 10 do 35cm

  Oferta dotyczy lampy LED w kolorze czarnym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej kategorii: