Kategorie

Informacje

Tylko online

Evolution Aqua Pure+ Filter start Gel - bakterie w żelu

Evo Pure Filter Gel 1L

Nowy produkt

PURE+ Filter Start Gel to żywa, skoncentrowana kultura bakterii do stosowania w nowych oraz na nowo uruchamianych filtrach do stawów i oczek wodnych. Roztwór na bazie żelu doskonale przykleja się do wkładów filtracyjnych i długotrwale uwalnia bakterie i pożywkę dla bakterii, umożliwiając bakteriom nitryfikacyjnym szybsze skolonizowanie filtra jak i całego środowiska wodnego.

Więcej szczegółów

99,99 zł z VAT

 • Po zastosowaniu PURE+ Filter Start, korzystne bakterie w żelu, znacznie przyspieszą dojrzewanie zbiornika. Żel oprócz bakterii uwolni sporą dawkę odpowiedniej skoncentrowanej pożywki dla bakterii, pomagając w konwersji amoniaku i azotynów jednocześnie powodując zmniejszenie stresu i niwelując ryzyko powstania chorób i zatrucia amoniakiem u ryb.
  PURE+ Filter Start Gel jest doskonałym uzupełnieniem wielokrotnie nagradzanego PURE Pond Bomb i PURE Pond, gdyż forma żelu zapewnia szybszy start zbiornika. Żel startowy PURE + Filter doskonale nadaje się do stosowania w filtrach z wkładami z gąbki, ceramicznymi, bio-balami i włókninami.

  Opatentowana formuła Evolution POND została wielokrotnie nagradzana min. nagrodą produktu roku magazynu Practical Fishkeeping.

  1l Pure+ wystarcza na 10 000l wody zbiornika.

  Sposób użycia:
  Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć.
  Produkt należy wlać bezpośrednio na wkłady filtra.
  Temperatura wody poniżej 12st. C zmniejsza wysoką efektywność działania.
  Nie istnieje ryzyko związane z przedawkowaniem.

7 inne produkty w tej kategorii: