Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo Bag Zeolite - 8 wkładów zeolit i węgiel organiczny

NEO BAG ZEOLITE

Nowy produkt

Saszetki w wkładem filtracyjnym biologicznym i chemicznym obniżającym stężenie amoniaku i amonu, a dodatkowo usuwa metale ciężkie takie jak ołów, cynk miedź i inne które wlewamy wraz z kranówką. Opakowanie to 8 saszetek. 1 saszetka na 60l wody w akwarium. Można regenerować. Wkład włóż do filtra lub umieść bezpośrednio w akwarium przy wylocie filtra.

Więcej szczegółów

19,99 zł z VAT

 • - usuwanie NH3 i NH4
  - usuwanie wszelkich metali ciężkich i innych szkodliwych związków
  - na czystą u zdrową wodę
  - posiada węgiel organiczny
  - można regenerować

  Działaj na dwa sposoby!
  Worek Neo najskuteczniej usuwa związki azotu i fosforu i inne szkodliwe związki chemiczne i zanieczyszczenia na dwa sposoby, biologiczny i chemiczny. Metody biologiczne są stabilne, a metody chemiczne charakteryzują się szybkim usuwaniem, dlatego zastosowanie obu metod jednocześnie jest najbardziej efektywne i długofalowe.

  Działanie zeolitu:
  Wkład ten precyzyjnie i szybko rozkłada wszelkie szkodliwe związki dla akwarium. Amon i Amoniak nie mają szansy przetrwać - podobnie jak inne związki z miedzią, cynkiem ołowiem i innymi metalami ciężkimi szkodliwymi dla akwarium.

  Zawartość węgla organicznego:
  Jest paliwem dla wszelkich pożytecznych mikroorganizmów w akwarium, czyli bakterii. Różnorodne szczepy bakterii dbają o czystość wody, żywiąc się jej zanieczyszczeniami organicznymi.


  Jak używać?
  Włóż do filtra (kaskadowy, kubełkowy lub wewnętrzny) albo umieść w akwarium przy wylocie wody z filtra. Im większy przepływ tym szybsze i skuteczniejsze działanie.
  1 saszetka na 60l wody.
  Zanim zaczniesz używać wypłucz w bieżącej wodzie i wstrząsaj pod jej strumieniem 20 razy.

  Jak regenerować wkład? Torebkę umieścić w 300ml roztworze 10% soli. Wstrząsać przez około 10 minut i moczyć przez jeden dzień. Następnie, jeśli usuniesz wystarczającą ilość soli za pomocą czystej wody, wkład ponownie przywróci działanie. Jeśli regeneracja zostanie powtórzona, wydajność będzie stopniowo spadać.


  Opakowanie zawiera 8 saszetek.
  Saszetka ma wymiary 10x8cm

6 inne produkty w tej kategorii: