Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo Bag Carbon - 8 wkładów węgiel aktywny i organiczny

NEO BAG CARBON

Nowy produkt

Saszetki w wkładem filtracyjnym biologicznym i chemicznym, zawierającym m.in węgiel aktywny, węgiel organiczny i wkład czyszczący. Węgiel aktywny zawarty w tym preparacie jest jednym z najlepszych na rynku. Wkład umieść w filtrze lub bezpośrednio w akwarium przy wylocie filtra. W opakowaniu znajduje się 8 saszetek.

Więcej szczegółów

19,99 zł z VAT

 • - najlepszy wkład weglowy
  - zawartość węgla aktywnego o mega porowatości
  - dodatek węgla organicznego
  - kulki czyszczące wodę

  Działaj na dwa sposoby!
  Worek Neo najskuteczniej usuwa związki azotu i fosforu i inne szkodliwe związki chemiczne i zanieczyszczenia na dwa sposoby, biologiczny i chemiczny. Metody biologiczne są stabilne, a metody chemiczne charakteryzują się szybkim usuwaniem, dlatego zastosowanie obu metod jednocześnie jest najbardziej efektywne i długofalowe.

  Super porowaty węgiel:
  Węgiel aktywny to nie mogą być po prostu sprawowane pałeczki lub tym podobne wynalazki. Węgiel taki ma małą powierzchnię, czyli słabo działa. Im większa porowatość tym lepsze działanie! Ten węgiel jest super gęsty i porowaty. Dowód? po włożeniu do kubka ulatnia się sporo bąbelków, które schowały się wcześniej w węglu (patrz zdjęcie z kubkiem)

  Zawartość węgla aktywnego:
  Skutecznie wiąże i neutralizuje wszelkie metale ciężkie uzdatniając wodą i dbając o jej świeżość. Redukuje brzydki zapach i przywraca wodzie naturalną przejrzystość.

  Zawartość węgla organicznego:
  Jest paliwem dla wszelkich pożytecznych mikroorganizmów w akwarium, czyli bakterii. Różnorodne szczepy bakterii dbają o czystość wody, żywiąc się jej zanieczyszczeniami organicznymi.

  Czy węgiel aktywny wpływa na pH wody?
  Oczywiście, że tak. Nie wiedziałeś o tym? 99% węgla aktywnego (zwłaszcza te w pałeczkach) zatwardzają wodę podnosząc pH. Tylko ten węgiel jest neutralny, a nawet delikatnie obniży pH wody (patrz zdjęcie z testem pH po lewej NEO BAG po prawej zwykły węgiel)

  Kulki czyszczące:
  redukują zanieczyszczenia, które mógłby pochodzić z samego węgla. W ten sposób węgiel nie brudzi wody.


  Jak używać?
  Włóż do filtra (kaskadowy, kubełkowy lub wewnętrzny) albo umieść w akwarium przy wylocie wody z filtra. Im większy przepływ tym szybsze i skuteczniejsze działanie.
  1 saszetka na 60l wody.
  Zanim zaczniesz używać wypłucz w bieżącej wodzie i wstrząsaj pod jej strumieniem 20 razy.


  Opakowanie zawiera 8 saszetek.
  Saszetka ma wymiary 10x8cm

3 inne produkty w tej kategorii: