Kategorie

Informacje

Tylko online

OiiBO Terrarium RAK05W - terrarium 50x30x35cm

RZ RAK05W

Nowy produkt

Szklane terrarium dla gryzoni, gadów i płazów z widokiem 360°. Łatwe i wygodne w czyszczeniu. Zaletą zbiornika jest taca na podłoże, ściółkę lub wodę. Terrarium posiada siatkę wentylacyjną, która zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza oraz montaż oświetlenia w terrarium. Zbiornik zapobiega wydostaniu się zwierzęcia na zewnątrz.

Więcej szczegółów

374,99 zł z VAT

 • Terrarium dla gryzoni, gadów i płazów
  Terrarium OiiBO zaprojektowane jest z myślą o hodowli zwierząt o różnych wymaganiach środowiskowych. Umożliwia łatwy montaż oraz obserwację pupila w pełnym widoku 360°. To znacznie wpływa na kontakt ze zwierzęciem. Widok na terrarium z wszystkich stron oraz siatka na górnej pokrywie zapewniają duży dostęp do światła i promieniowania UVB.

  Taca na podłoże
  Ogromną zaletą jest umieszczona wewnątrz terrarium przezroczysta taca PCV. Zapobiega wyciekaniu cieczy, dzięki czemu można wlać do niej niewielką ilość wody. To świetny pojemnik na ściółkę lub podłoże. Taca ułatwia również wymianę podłoża, ponieważ można ją w całości wyciągnąć i wyczyścić.

  Siatka wentylacyjna
  Największa zaletą terrarium jest wykonana z stali górna siatka wentylacyjna, podzielona na dwie części. Siatka zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz umożliwia zamontowanie oświetlenia grzewczego na terrarium. Górna siatka posiada szczelnie zamykany otwór przeznaczony do karmienia oraz jest w całości wysuwana.

  Karmnik
  Górna pokrywa terrarium posiada niewielki otwór przeznaczony do podawania pokarmu, bez potrzeby jego otwierania. Otwór jest zamykany, co uniemożliwia ucieczkę zwierzęciu. Pokrywa w formie siatki posiada również otwór do przeciągnięcia kabla.

  Prosta konstrukcja - podnieś i pociągnij
  W terrarium wykorzystano nową konstrukcję, która umożliwia wygodne korzystanie z górnej pokrywy. To proste i praktyczne. Górna osłona jest przesuwana, a żeby to zrobić wystarczy ją delikatnie podnieść i pociągnąć. To duże ułatwienie przy codziennym otwieraniu i zamykaniu zbiornika. Konstrukcja zapobiega ucieczce zwierzaka.

  Wbudowanie nóżki:
  Pozwalają bezpiecznie zamontować matę grzewczą pod terrarium oraz umożliwiają piętrowanie terrariów.

  Idealny dom dla gryzoni i małych gadów
  Wymiary terrarium stwarzają idealne siedlisko dla małych gadów i zwierząt, na przykład żółwia, gekona, jaszczurki, żaby, kraba, chomika, jeża czy świnki morskiej.

  Jakie zwierzęta mogą być hodowane w terrarium OiiBO 50x30x35cm?
  - Chomiki
  - Jeże
  - Świnki morskie
  - Myszy
  - Szczury
  - Pająki: których długość ciała nie przekracza 15cm
  - Skorpiony: których długość ciała nie przekracza 15cm
  - Kumaki: dalekowschodnie i inne kumaki o nie dużych rozmiarach.
  - Żaby: pomidorowa, byk i rogata
  - Gekony: lamparci i inne o niedużych rozmiarach
  - Żółwie: o wielkości skorupy do 15cm
  - Owady: modliszki, chrząszcze, patyczaki, straszyki i wszystkie inne

  Jak zamontować ogrzewanie w terrarium?
  Matę grzewczą można łatwo umieścić pod terrarium, dzięki wbudowanym nóżkom. Mata grzewcza lub kabel może być również zamontowana wewnątrz terrarium, gdyż siatka posiada przeloty na kable.

  Jak zamontować oświetlenie grzewcze/dzienne/UVB w terrarium?
  Wystarczy położyć żarówkę umieszczoną w odpowiednim kloszu na górnej, ognioodpornej siatce stalowej.

  Do zestawu zostały dołączone:
  - śruby ze stali nierdzewnej - 6 sztuk
  - śrubokręt prosty
  - rękawiczki

  Wymiary: 50,8 x 30,5 x 35,5cm

30 inne produkty w tej kategorii: