Kategorie

Informacje

Tylko online

Happet - ozdoba do akwarium statek 18,5cm

HAPPET R136 OZDOBA STATEK

Nowy produkt

Zastanawiasz się, jak udekorować akwarium? Statek to świetna ozdoba i pomysł na aranżację zbiorników wodnych. Dodatki do akwarium Happet podkreślą piękno każdego zbiornika. Statek dekoracyjny do akwarium to także wspaniała rozrywka i schronienie dla ryb.

Więcej szczegółów

138,99 zł z VAT

 • Stwórz niepowtarzalny świat w swoim akwarium! Zamień zbiornik w prawdziwą podwodną krainę, dzięki wyjątkowej dekoracji w postaci statku pirackiego.

  Piracka sceneria w akwarium
  Dekoracyjny statek do akwarium to rewelacyjny wybór dla miłośników morskiej żeglugi. Ten realistyczny okręt z pewnością stanie się punktem skupiającym uwagę w twoim akwarium. Dzięki statkowi możesz stworzyć fantastyczną scenerię nie tylko w akwarium, lecz również w domu, biurze czy pokoju dziecięcym. Statek piracki to świetny prezent dla początkujących i zaawansowanych akwarystów.

  Bezpieczne i jakościowe wykonanie
  Statek został wykonany z trwałego i bezpiecznego dla ryb tworzywa sztucznego. Materiał jest przyjazny dla środowiska wodnego. Precyzja wykonania, żywe kolory i dbałość nawet o najmniejsze szczegóły sprawia, że ozdoba jest doskonałą imitacją statku. Dekoracja jest stabilna i dobrze utrzymuje się na dowolnej powierzchni zbiornika.

  Szczęśliwe rybki i zadowolony akwarysta
  Umieszczając w akwarium dekorację w postaci statku sprawiasz, że twoje ryby będą czuły się jak w swoim naturalnym środowisku. Dzięki ozdobie będą mogły pływać, chować się i bawić. Dekoracja akwarystyczna to rozrywka dla ryb na cały dzień. Kolorowa sceneria sprawia, że ryby są bardziej aktywne, a ty możesz czerpać radość i satysfakcję podczas ich obserwowania.

  Rozmiar: 18,5 cm

17 inne produkty w tej kategorii: