Kategorie

Informacje

Tylko online

Jebao FD-40 Fish Feeder - automatyczny karmnik

JEBAO FD-40

Nowy produkt

Jebao FD-40 to najnowsza propozycja marki Jebao/Jecod wśród automatycznych karmników. Przeznaczony jest do karmienia ryb stawowych, do 6 razy dziennie w ustalonych odstępach czasu. Bezobsługowe karmienie ryb stawowych jest idealnym rozwiązaniem w przypadku dłuższej nieobecności - urządzenie perfekcyjnie zapewni pożywienie mieszkańcom oczka wodnego.

Więcej szczegółów

649,99 zł z VAT

 • Regularne odżywianie Twoich ryb stawowych wpływa na ich wzrost i zdrowie - niezmiernie pomocny w tym okaże się automatyczny karmnik Jebao FD-40. To najnowsza propozycja marki Jebao/Jecod wśród automatycznych karmników. Przeznaczony jest do karmienia ryb stawowych, do 6 razy dziennie w ustalonych odstępach czasu. Bezobsługowe karmienie ryb stawowych jest idealnym rozwiązaniem w przypadku dłuższej nieobecności - urządzenie perfekcyjnie zapewni pożywienie mieszkańcom oczka wodnego.

  Co go wyróżnia?

  Elektroniczny wyświetlacz z podświetleniem oraz intuicyjna klawiatura znacznie ułatwiają obsługę. Karmienie odbywa się zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Okresy karmienia należy ustawić w odniesieniu do aktualnego czasu lokalnego. Maksymalnie ustawić można od 1 do 6 karmień dziennie, dostosowując również dawkę karmienia. Pojemnik na karmę ma pojemność 4L. Przezroczysty plastik umożliwia kontrolowanie poziomu pozostałego pokarmu bez konieczności otwierania pojemnika, daje to też możliwość umieszczenia w środku sporej porcji pokarmu bez konieczności częstego uzupełniania. Karmnik może dozować paszę granulowaną o różnej frakcji.

  Cechy karmnika:
  - należy ustawić synchronizację zegara z czasem lokalnym
  - automatyczne karmienie ryb, do 6 razy dziennie - ustaw dzienny czas karmienia dla każdego posiłku, a karmnik Jebao FD-40 nakarmi ryby na czas
  - ilość żywności może być ustawiona dowolnie, maksymalnie do 9 porcji
  - swobodne podawanie ręczne
  - unikalna wodoodporna konstrukcja, nadaje się do użytku na zewnątrz
  - wyświetlacz LCD wskazuje zegar i parametry żywienia
  - pojemność karmnika 4,0L
  - w urządzeniu łatwo usunąć można górną pokrywę i uzupełnić żywność
  - opcjonalny montaż podajnika do zamocowania na dnie stawu lub na ścianie za pomocą uchwytu

7 inne produkty w tej kategorii: