Kategorie

Informacje

Tylko online

JBL Pronovo Malawi Flakes M - pokarm w płatkach dla pielęgnic 250ml

JBL NOVO MALAWI FLAKES M 250ML

Nowy produkt

JBL PRONOVO MALAWI to podstawowy pokarm w płatkach stworzony specjalnie dla pielęgnic z Jezior Malawi, które żywią się porostami. Ten prebiotyczny, pływający pokarm jest wzbogacony specjalnym błonnikiem, wspierającym zdrowe trawienie poprzez odżywianie pożytecznych bakterii jelitowych.

Więcej szczegółów

19,49 zł z VAT

 • Naturalne składniki bez sztucznych dodatków
  Produkt wykorzystuje wyłącznie naturalne surowce, takie jak spirulina, szpinak i krewetki, bez dodatku sztucznych składników. Dzięki temu zapewnia rybom niemal naturalne odżywianie i zachowuje ich zdrowie, co potwierdzono podczas badawczych wypraw JBL w tropikach.

  Wysoka akceptacja u ryb i doskonałe wybarwienie
  Pokarm cieszy się dużą popularnością nawet wśród bardziej wymagających gatunków pielęgnic, dzięki wykorzystaniu składników najwyższej jakości. Zawiera naturalną astaksantynę z kryla i spiruliny, która gwarantuje intensywne i żywe wybarwienie ryb.

  Specjalizacja gatunkowa w jeziorach Afryki Wschodniej
  W wodach Jeziora Malawi pielęgnice roślinożerne specjalizują się w zjadaniu porostów z mikroorganizmami. Dla tych gatunków stworzono JBL PRONOVO MALAWI.

  Zalecenia dla hodowców

  W przypadku wspólnego hodowania obu grup ryb w jednym akwarium, należy podawać obydwa rodzaje pokarmu, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe każdego gatunku. Dostosowanie diety do specyfiki żywieniowej jest kluczowe dla zachowania zdrowia i prawidłowego rozwoju ryb.

  Forma: płatki
  Rozmiar: M
  Pojemność: 250ml

11 inne produkty w tej kategorii: